0
zpět
 

diskuze k tématu: Perlička: Peugeot 207 přes střechu ve 100 Km/hod!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 09:58, Blb řidič...
Škoda, že na Slovensku taky nemají obdobný nový silniční zákon, to by si pan "řidič" nějakou dobu nezajezdil...
Nechápu jak někdo může jezdit stovkou po vedlejší silnici okolo obytných domků...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 10:15, Bezpečnost
No nevim, co je tak bezpečného na tom, že se neaktivovaly airbagy. At si kdo chce říká, mně by to teda sralo, že nešly ven. Mohlo by se zdát,
že když bych to přežil relativně bez úhony, mohlo by mě těšit - neinvestovat do jejich výměny. Ale jezdil bych pak už vůbec v něčem, co šlo přes střechu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 12:44, RE: Bezpečnost
watchtower napsal:
No nevim, co je tak bezpečného na tom, že se neaktivovaly airbagy. At si kdo chce říká, mně by to teda sralo, že nešly ven. Mohlo by se zdát,
že když bych to přežil relativně bez úhony, mohlo by mě těšit - neinvestovat do jejich výměny. Ale jezdil bych pak už vůbec v něčem, co šlo přes střechu?
Možná by k něčemu byly okenní nebo boční, ale proč si v kutálení přes střechu ještě nechat nafackovat od čelních, to nevím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 13:48, RE: Bezpečnost
Pepe napsal:
Možná by k něčemu byly okenní nebo boční, ale proč si v kutálení přes střechu ještě nechat nafackovat od čelních, to nevím...
asi tak nějak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 14:55, zona
Musím souhlasit s kolegou,že řidič je debil,poněvadž jet 100 kolem obytných domků může jet jen někdo,komu je jedno jestli někoho zabije nebo ne.Což o to - on,vodsedí si pár let v lochu,ale rodině pozůstalých způsobí újmu na celý život!!!Bylo štěstí,že to tak dopadlo.Nejsem proti rychlé jízdě,ale jenom tam kde je to není tak nebezpečné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 16:25, RE: zona
Passat napsal:
Musím souhlasit s kolegou,že řidič je debil,poněvadž jet 100 kolem obytných domků může jet jen někdo,komu je jedno jestli někoho zabije nebo ne.Což o to - on,vodsedí si pár let v lochu,ale rodině pozůstalých způsobí újmu na celý život!!!Bylo štěstí,že to tak dopadlo.Nejsem proti rychlé jízdě,ale jenom tam kde je to není tak nebezpečné
100-vka je nějaká rychlost?????To já jezdím v obytný zóně někdy i 150,jelikož jsem pirát silnic."V hlavě toho moc nemám a péro mám enormě malý",tak proto !!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 18:04, jan
rounuchu tak to já jezdim stejne jako ty ale neco v hlave mám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 21:12, RE: jan
zona napsal:
rounuchu tak to já jezdim stejne jako ty ale neco v hlave mám
to já mám zas velký péro!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 22:01,
Já jsem převrátil auto v 70. Jo, a taky mám velký péro.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.07.2006 23:17, RE: bez předmětu
Pola napsal:
Já jsem převrátil auto v 70. Jo, a taky mám velký péro.
Ja mam pero nejvetsi a jezdím radši autobusem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.07.2006 12:12, RE: Bezpečnost
watchtower napsal:
No nevim, co je tak bezpečného na tom, že se neaktivovaly airbagy. At si kdo chce říká, mně by to teda sralo, že nešly ven. Mohlo by se zdát,
že když bych to přežil relativně bez úhony, mohlo by mě těšit - neinvestovat do jejich výměny. Ale jezdil bych pak už vůbec v něčem, co šlo přes střechu?
Nedávno jsem viděl Rover 45 se 6 airbagy, kterej ve 120km/h napral předkem do sloupku od HUPu a dál se otočil o 180 stupňů kolem své osy. Přes střechu nešel a náraz nebyl přímej, byl v bočním smyku. Hádejte kolik airbagů vystřelilo.

Ani jeden. Nevím, jak je to možný, ale všechny zůstaly schovaný. Nikomu se nic vážného nestalo, akorát řidič se spolujezdcem byli trochu dodření. Což jen dokazuje pravidlo, že opilci mají největší štěstí (1,1 promile).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.07.2006 16:30, RE: Bezpečnost
g napsal:
Nedávno jsem viděl Rover 45 se 6 airbagy, kterej ve 120km/h napral předkem do sloupku od HUPu a dál se otočil o 180 stupňů kolem své osy. Přes střechu nešel a náraz nebyl přímej, byl v bočním smyku. Hádejte kolik airbagů vystřelilo.

Ani jeden. Nevím, jak je to možný, ale všechny zůstaly schovaný. Nikomu se nic vážného nestalo, akorát řidič se spolujezdcem byli trochu dodření. Což jen dokazuje pravidlo, že opilci mají největší štěstí (1,1 promile).
ja som isiel cez strechu v 160 ako spolujazdec a nasledne aj von z auta[bol som priputany] v P405,no nieco hrozne ale nastastie sa nam nic nestalo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 12:17, Airbagy
rekl bych ze airbagy nak zapomely vylitnout ale ten clovek co v tom byl tak mel asi stesti ...diky bohu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 12:18, RE: Bezpečnost
watchtower napsal:
No nevim, co je tak bezpečného na tom, že se neaktivovaly airbagy. At si kdo chce říká, mně by to teda sralo, že nešly ven. Mohlo by se zdát,
že když bych to přežil relativně bez úhony, mohlo by mě těšit - neinvestovat do jejich výměny. Ale jezdil bych pak už vůbec v něčem, co šlo přes střechu?
presne tak takovy d***** airbagy sem jeste nevidel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.07.2006 12:21, RE: Bezpečnost
g napsal:
Nedávno jsem viděl Rover 45 se 6 airbagy, kterej ve 120km/h napral předkem do sloupku od HUPu a dál se otočil o 180 stupňů kolem své osy. Přes střechu nešel a náraz nebyl přímej, byl v bočním smyku. Hádejte kolik airbagů vystřelilo.

Ani jeden. Nevím, jak je to možný, ale všechny zůstaly schovaný. Nikomu se nic vážného nestalo, akorát řidič se spolujezdcem byli trochu dodření. Což jen dokazuje pravidlo, že opilci mají největší štěstí (1,1 promile).
hm tak to je husty. :D mrknete na www.wreckedexotics.com tan najdete vse o bourackach :P
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.