0
zpět
 

diskuze k tématu: Novely posilují pravomoci strážníků

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 00:20, škoda slov
Je mi líto, že novela posílila pravomoci Městské policie, protože ta verbež co je v mém rodném městě teda stojí zato, to muselo dát neskutečnou práci, aby se taková sebranka našla. Jinak jsem si už na nový silniční zákon zvykl, ale tito tupci mě dokážou neskutečně nasrat!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 00:48, RE: škoda slov
Falco napsal:
Je mi líto, že novela posílila pravomoci Městské policie, protože ta verbež co je v mém rodném městě teda stojí zato, to muselo dát neskutečnou práci, aby se taková sebranka našla. Jinak jsem si už na nový silniční zákon zvykl, ale tito tupci mě dokážou neskutečně nasrat!!!!
mestsky to je odpad ze statni policie, proste neschopni lidi, kteri nemeli na to stat se statnim cajtem.Za chvili bude vybirat pokuty i ochranka v tescu ty vole
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 14:21, RE: škoda slov
lojza napsal:
mestsky to je odpad ze statni policie, proste neschopni lidi, kteri nemeli na to stat se statnim cajtem.Za chvili bude vybirat pokuty i ochranka v tescu ty vole
už se těším,až mi daj pokutu že jedu moc rychle na inlinech :))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 16:18, RE: škoda slov
kwitecko napsal:
už se těším,až mi daj pokutu že jedu moc rychle na inlinech :))))
Měská policie jsou hovada neskutečná, blbí jak tago, ale machrují a vybírají prachy za každou drobnost. K čertu s nimi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 19:17, RE: škoda slov
lojza napsal:
mestsky to je odpad ze statni policie, proste neschopni lidi, kteri nemeli na to stat se statnim cajtem.Za chvili bude vybirat pokuty i ochranka v tescu ty vole
Je fakt, že když jsem pracoval u MP našlo v jejich řadách dost omezených strážců zákona. Ale ať už jsem pracoval kdekoliv, tak všude se vyskytují stejní rádoby odborníci a je jedno jestli je to u MP ve stavebnictví nebo u PČR. Z výše uvedených příspěvků jsem se nedozvěděl zhola nic o důvodech k tomu proč je celá MP tak špatná. Názor, že k MP chodí jen ti co se nedokážou dostat k PČR je zcestný. A to z toho důvodu, že MP zaměstnává velkou řadu bývalých policistů co odešli po deseti letech z výsluhou, protože se to už u PČR nedalo už nedalo vydržet.Nadávat umí každý. Jediný rozdíl je v tom, že u veřejných povolání jsou zaměstnanci více na očích. A pokud je to státní sektor, tak každý si jen stěžuje, že si nás platí. Ruku na srdce, kolikrát si každý z nás koupil špatný výrobek, nebo zaplatil za službu, se kterou nebyl spokojen. Jsou to taky jen lidi, špatní a dobří.
K článku autora jen toliko. Jsem rád, že MP má větší pravomoci, protože vymyšlenou byrokracií těch rádoby odborníku u PČR a ve sněmovně, je PČR přetížená papírováním. Jen souhlasím z názorem, že MP musí projít stejným vzdělávacím systémem jako je u PČR a vše by mělo přejít pod jednotný systém. Ne každý pes jiná ves. Bohužel je to ještě běh na dlouhé traťě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 20:02, RE: škoda slov
Dejv napsal:
Je fakt, že když jsem pracoval u MP našlo v jejich řadách dost omezených strážců zákona. Ale ať už jsem pracoval kdekoliv, tak všude se vyskytují stejní rádoby odborníci a je jedno jestli je to u MP ve stavebnictví nebo u PČR. Z výše uvedených příspěvků jsem se nedozvěděl zhola nic o důvodech k tomu proč je celá MP tak špatná. Názor, že k MP chodí jen ti co se nedokážou dostat k PČR je zcestný. A to z toho důvodu, že MP zaměstnává velkou řadu bývalých policistů co odešli po deseti letech z výsl...
tak s tímto příspěvkem vyslovuji souhlas nejen jako příslušník PČR, ale i jako občan...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 23:20, RE: škoda slov
Borik2 napsal:
tak s tímto příspěvkem vyslovuji souhlas nejen jako příslušník PČR, ale i jako občan...
policista ma u me vzbuzovat respekt bohuzel se tak nedeje
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.09.2006 10:30, RE: škoda slov
Dejv napsal:
Je fakt, že když jsem pracoval u MP našlo v jejich řadách dost omezených strážců zákona. Ale ať už jsem pracoval kdekoliv, tak všude se vyskytují stejní rádoby odborníci a je jedno jestli je to u MP ve stavebnictví nebo u PČR. Z výše uvedených příspěvků jsem se nedozvěděl zhola nic o důvodech k tomu proč je celá MP tak špatná. Názor, že k MP chodí jen ti co se nedokážou dostat k PČR je zcestný. A to z toho důvodu, že MP zaměstnává velkou řadu bývalých policistů co odešli po deseti letech z výsl...
Teda nevím, bydlím na malém městě a většinu strážníků tady osobně známe. Je to opravdu odpad, který by někdo zaměstnal snad jen jako nekvalifikovanou pracovní sílu. A u přestupků v dopravě je třeba používat hlavu. Nedávno pokutovali nákladní auto, které stálo na zákazu zastavení, ale nebránilo provozu. Z toho auta skládali palety se zbožím do obchodu vedle. Strážníci vytáhli řidiče přímo z korby a mámili po něm pokutu. Řvali tam na sebe asi hodinu, místo toho aby to během deseti minut řidič zkopl z auta a mazal pryč. Nakonec to řešili ještě PČR a pak ještě dopraváci. To je právě ten rozdíl. MP řekne, stojíš na zákazu a hotovo. Nepátrá proč a jeho chabé mozkové závity mu to ani nedovolují pochopit. U PČR vám řeknou, stojíte na zákazu, aha vy skládáte do obchodu, tak si pospěšte a pak hned odjeďte. Prostě úplně jiné jednání. Dále měl osobní zkušenost s naší MP můj bratranec, kterého asi kilometr v noci po dlouhé cestě před městem přepadl mikrospánek a vyjel do pole. Mně vzbudil a zavolal si na pomoc, ať ho jedu vytáhnout. Po chvíli přijela MP a měli jsme pocit, že se byvíme s absolventy pomocné školy. Nebyli schopni pochopit naprosto jasné a zřetelné odpovědi, stále se vyptávali a vyptávali... Po chvíli přijeli PČR a úplně v pohodě.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.