0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan 350 Z

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2005 11:18, Nádhera
Je to podle mně nejpěknější a nejdravější "kočár" za tu cenu! Interiér, výbava, motor, design... nemam co vytknou a plně se ztotožňuji s poslední větou članku :) jen kdyby byly ty prachy :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.06.2005 13:17, Zetko
Vozím na objednávku ojetá auta ze zahraničí. Už dvakrát jsem vezl z Neměcka Nissan 350Z (lehce bouraný na předek), vychází to cenově velmi dobře, i když podle mého názoru je cena nového vozu také velmi povedená a ani náhodou nemůžu tvrdit, že by byla nadsazená.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.06.2005 11:39, Nissan
Jako druhé auto do rodiny je ideální!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.06.2005 14:03, RE: Zetko
anonym napsal:
Vozím na objednávku ojetá auta ze zahraničí. Už dvakrát jsem vezl z Neměcka Nissan 350Z (lehce bouraný na předek), vychází to cenově velmi dobře, i když podle mého názoru je cena nového vozu také velmi povedená a ani náhodou nemůžu tvrdit, že by byla nadsazená.
Můj názor - sice dobré svezení, ale nepraktické auto = málo zákazníků. Tyhle modely dělájí automobilky stejně jen pro publicitu. Vydělávají hlavně na masovkách, v případě Nissanu to je hlavně Micra.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.06.2005 10:04, RE: Zetko
anonym napsal:
Můj názor - sice dobré svezení, ale nepraktické auto = málo zákazníků. Tyhle modely dělájí automobilky stejně jen pro publicitu. Vydělávají hlavně na masovkách, v případě Nissanu to je hlavně Micra.
Pravda je, že Micra boduje designem, ale Nissan vždy dělal auta do terému - např. Patrol je legendou. Naopak Almera se jim moc nepovedla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.06.2005 14:17, Poměrně dobrý článek o velmi dobrem autě na hnusné stránce
Promiňte mi můj velmi kritický názor, ale tohle okénečko, přes které navíc problikává reklama z prava a druha zleva, je opravdu hnusné. Oprvdu to velmi kazí jinak dobrý dojem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.06.2005 11:14, auto
chtela bich si koupit auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 15:14, RE: auto
kraska123 napsal:
chtela bich si koupit auto
Si ho kup :D
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.