0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Navara 2,5D - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 09:28, co je to za motor
Mohli byste napsat podrobnosti o původu motoru? Je to Nissan nebo něco převzatého? díky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 10:58, RE: co je to za motor
Macho Grande napsal:
Mohli byste napsat podrobnosti o původu motoru? Je to Nissan nebo něco převzatého? díky!
2,5 litrový turbodiesel v Navaře (a Pick-upu) je vlastním dílem Nissanu narozdíl od motoru 2,5 dCi v užitkovém modelu Primastar (Renault Master) - tam je motor převzatý od aliančního partnera Renaultu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 20:34, spotřeba
zdravím , navaru mám a po více kilometrech se spotřeba sníží na cca 8l při běžné jízdě s provozem po městě a při rychlé jízdě na dálnici ( cca 150 ) kolem 9 litů , zrychlení je úžasné , ještě doporučuji dát 18" kola a pneu s větším průměrem , navara to utáhne , rozhodně doporučuji všem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 19:27, 170...
Taky mám v techničáku u Navary - Kinga maximálku 170,... Ale to je asi tak vše co tento údaj znamená. Protože Navara na rovině překračuje tuto hranici a míří stále dál,... jel jsem 200, a pořád zrychlovala, ale to byla jen zkouška, rychlosti kolem 150 km/h Navaře vyhovují nejlépe...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.08.2007 13:32, Re: 170...
Ale řidiči jedoucí za Vámi si to určitě nemysleli. Já osobně bych s tímto automobilem maximálku, byť na dálnici nezkoušel, neboť se domnívám, že vyhýbací manévr s Navarou ve vyšších rychlostech nebude zcela bezproblémová záležitost. Je třeba myslet i na to, že na dálnici není člověk jen zcela sám, ale že je tam i skupina dalších ne zcela předvídatelných účastníků silničního provozu. Jinak všm přeji mnoho bezproblémových kilometrů a serveru TipCars mnoho kvalitních článků. S pozdravem Dronte Mauricijský.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.