0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Micra a první dojmy uživatele

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 06:56, :-)
"budíky jsou roztomilé, zrdcádko v cloně řidiče, kufr na odvoz nákupu"...psat to vůbec chlap?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 09:39, RE: :-)
Vendys napsal:
"budíky jsou roztomilé, zrdcádko v cloně řidiče, kufr na odvoz nákupu"...psat to vůbec chlap?
Autíčko bude zajisté růžovouškéééé. :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 09:40,
Tento pan se musel pri psani recenze samou radosti udelat aspon 3x:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 09:44, Tenisák
Ty jo tenisákem za 4 měsíce 16 tisíc. Na 50 tisíc ročně bych si představoval jiný auto než Micru. Jinak recenze z mého pohledu slabá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 10:17, Nadšení
No a mě se zrovna tato "recenze" líbí. Dozvěděl jsem se co se řidiči na tomto autě líbí a co zase ne, jaký jsou jeho obecné vlastnosti na silnici a jak se cítí uvnitř. Jen nerezumím tomu nadšení z tohoto autíčka a už vůbec nechápu jak to může firma koupit jako služebák na docela velké porce kilometrů. Mě když se v autě moc dobře nesedí, tak z něj nadšený být nemůžu, protože v autě se pořád sedí. No a na něco jiného než ježdění na nákupy to dělaný není, tak mě zajímá jak moc na kaši bude za dva roky lítání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 10:53, RE: Nadšení
Kačud napsal:
No a mě se zrovna tato "recenze" líbí. Dozvěděl jsem se co se řidiči na tomto autě líbí a co zase ne, jaký jsou jeho obecné vlastnosti na silnici a jak se cítí uvnitř. Jen nerezumím tomu nadšení z tohoto autíčka a už vůbec nechápu jak to může firma koupit jako služebák na docela velké porce kilometrů. Mě když se v autě moc dobře nesedí, tak z něj nadšený být nemůžu, protože v autě se pořád sedí. No a na něco jiného než ježdění na nákupy to dělaný není, tak mě zajímá jak moc na kaši bude za dva roky lítání.
souhlas, jako firemní auto mě to překvapilo. Zřejmě někdo myslel,že ušetří když koupí malé auto s "malým" motorem. Jako auto na rozvor pizzy ok,ale jezdit v tom 150km tam a zpět, no nevim.
Nadšení řidiče chápu, řídil jsem minulou generaci a zpátky se jelo Corsou, Micra byla mnohem lepší, jízdně i motorově.
Pro ženskou do města určitě zajímavá volba,pravděpodobně spolehlivá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 11:51, na dalnici 6.2?
"na dálnici jsem se na trase Mohelnice - Ostrava dostal na spotřebu cca. 6.2l/100km. při cestovní rychlosti okolo tachometrových 140km/h." - ta spotřeba byla teda na dálnici 6.2 nebo na trase Mohelnice - Ostrava? Ono to neni totez.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 12:56, RE: Nadšení
Tomi napsal:
souhlas, jako firemní auto mě to překvapilo. Zřejmě někdo myslel,že ušetří když koupí malé auto s "malým" motorem. Jako auto na rozvor pizzy ok,ale jezdit v tom 150km tam a zpět, no nevim.
Nadšení řidiče chápu, řídil jsem minulou generaci a zpátky se jelo Corsou, Micra byla mnohem lepší, jízdně i motorově.
Pro ženskou do města určitě zajímavá volba,pravděpodobně spolehlivá.
Proč do města jen pro ženskou? Copak chlap potřebuje kombika když jede sám do práce?
Většinou to tak ale je. Manželka s 2ma dětma jezdí Microu a manžel rodinným kombikem v hustém provozu do práce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 13:57, RE: :-)
hide007 napsal:
Autíčko bude zajisté růžovouškéééé. :o)
A přední náprava hezky měkoučká ... )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 14:06, RE: Nadšení
Petr S napsal:
Proč do města jen pro ženskou? Copak chlap potřebuje kombika když jede sám do práce?
Většinou to tak ale je. Manželka s 2ma dětma jezdí Microu a manžel rodinným kombikem v hustém provozu do práce.
Proč pro ženskou? Asi hlavně kvůli designu, ten je typicky roztomile holčičí. Na jaro jsem uvažoval o novém autě a Micra byla kvůli ceně jedním z kandidátů - tehdy jsem měl nabídku na novou 1.2 s klimou v metalíze za 198 tisíc. Nakonec jsem vzal něco jiného, i když jinak by mi celkem vyhovovala...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 14:08, proč pro ženskou?
Petr S napsal:
Proč do města jen pro ženskou? Copak chlap potřebuje kombika když jede sám do práce?
Většinou to tak ale je. Manželka s 2ma dětma jezdí Microu a manžel rodinným kombikem v hustém provozu do práce.
je dokázáno,že ženský údajně parkují špatně proto,že nemají v mozku na odhad při parkování nějaký centrum kompletní ( podle mě nemají často kompletních víc center). Takže abych ji netýral, koupil bych jí něco takhle malýho a bude spokojená , takže proto pro ženskou do města :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.10.2009 19:18, RE: Nadšení
Horst napsal:
Proč pro ženskou? Asi hlavně kvůli designu, ten je typicky roztomile holčičí. Na jaro jsem uvažoval o novém autě a Micra byla kvůli ceně jedním z kandidátů - tehdy jsem měl nabídku na novou 1.2 s klimou v metalíze za 198 tisíc. Nakonec jsem vzal něco jiného, i když jinak by mi celkem vyhovovala...
Je fakt že Micra vypadá jak píšete. Sám jezdím Yarisem a manželka s dětma s Mazdou 6 combi.
Tak doufám že Yaris není taky holčičí, jinak se začnu stydět a auta si s manželkou asi prohodíme
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.10.2009 13:13, RE: :-)
Riccardo napsal:
A přední náprava hezky měkoučká ... )
zrcátko ve cloně řidiče je proto, že potenciálními kupci tohoto auta budou spíše ženy
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.