0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejdražší ojetiny na TipCars.com (12/2007)

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 03:09, konečně sympaťáci :-)
Njn konečně stroje pro velké kluky. Já bych z uvedených bral tu Rollsku Phantoma. Sice ta přístrojovka je malinko zvláštní, volič toho automatu jak páka ve Wartburgu 353 ale dál už samá pozitiva. V reálu to ani tak velké není jak jsem si podle fotek myslel. Řídit jsem neřídil, ale sedět seděl Akorát těch pár mega chybí Njn S-klassa mi zatím musí stačit... Druhou možností co by mě lákala, by bylo nechat si na zakázku postavit luxusní obdobu dakarské Tatry. To by moc zranitelné nebylo, do těch 160 -180 km/h se s tím dá dobře (předpisy neberem). Nejlíp z té kapotované Jamal. Vyhodit prostřední nápravu, dát tam ty největší kola. Motor MTU 610kw vč automatické převodovky z tatrováckého tankového tahače. Obojí kvůli vyvážení dát mezi nápravy. Interier prodloužená spací budka se sedačkama z báwa e65 a all inclusive výbava. Jojo to by fáro snů. Rychlé, nezničitelné, bezpečné a poskytující zázemí . Se divím že nějaký šejk nebo aspoň Abramovič nemá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 11:46, RE: konečně sympaťáci :-)
Ráďa napsal:
Njn konečně stroje pro velké kluky. Já bych z uvedených bral tu Rollsku Phantoma. Sice ta přístrojovka je malinko zvláštní, volič toho automatu jak páka ve Wartburgu 353 ale dál už samá pozitiva. V reálu to ani tak velké není jak jsem si podle fotek myslel. Řídit jsem neřídil, ale sedět seděl Akorát těch pár mega chybí Njn S-klassa mi zatím musí stačit... Druhou možností co by mě lákala, by bylo nechat si na zakázku postavit luxusní obdobu dakarské Tatry. To by moc zranitelné nebylo...
pěkná představa :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 11:59, VDC
Takovy krapy si strcte do prdele.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 12:55, Koupě
beru je všechny, Standa Gross.
a pro šárku ten Rolls, aby měla řidiče. Když už jí píchal i bodyguard.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 15:28, RE: Koupě
anonym napsal:
beru je všechny, Standa Gross.
a pro šárku ten Rolls, aby měla řidiče. Když už jí píchal i bodyguard.
No jistěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 16:08, TeDeIcko
Jak to, ze zadny z tech krapku nema TeDeIcko. Tahne nejlip pekne vocpodu. Bentley ani Lamborghini neumeji delat auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 16:51, RE: TeDeIcko
anonym napsal:
Jak to, ze zadny z tech krapku nema TeDeIcko. Tahne nejlip pekne vocpodu. Bentley ani Lamborghini neumeji delat auta.
tak ty si iny magor. este si asi nesedel v poriadnom aute,ked tu spominas tdi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 17:08, RACE
anonym napsal:
tak ty si iny magor. este si asi nesedel v poriadnom aute,ked tu spominas tdi...
Prijet domů s nějakým vozem s tehleté nabýtky tak mě sousedi asi proklejí. A to myslím vážně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 17:08, RE: konečně sympaťáci :-)
Ráďa napsal:
Njn konečně stroje pro velké kluky. Já bych z uvedených bral tu Rollsku Phantoma. Sice ta přístrojovka je malinko zvláštní, volič toho automatu jak páka ve Wartburgu 353 ale dál už samá pozitiva. V reálu to ani tak velké není jak jsem si podle fotek myslel. Řídit jsem neřídil, ale sedět seděl Akorát těch pár mega chybí Njn S-klassa mi zatím musí stačit... Druhou možností co by mě lákala, by bylo nechat si na zakázku postavit luxusní obdobu dakarské Tatry. To by moc zranitelné nebylo...
ty se poučíš až někoho zabiješ, doufám že tě nikdy nepotkám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.12.2007 17:18, RE: RACE
anonym napsal:
Prijet domů s nějakým vozem s tehleté nabýtky tak mě sousedi asi proklejí. A to myslím vážně.
Ten ford gt by som bral, v europe riadna exkluzivitka, iba 100 kusov bolo dovezených na starý kontinent
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.01.2008 15:51, RE: TeDeIcko
anonym napsal:
tak ty si iny magor. este si asi nesedel v poriadnom aute,ked tu spominas tdi...
no nevim cobolaku, byla to od prispevovatele ironie na tdi jak jsou NEJ, nechapes, vrat se tam, kde hromy a blesky divo biju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.01.2008 17:42, RE: TeDeIcko
anonym napsal:
no nevim cobolaku, byla to od prispevovatele ironie na tdi jak jsou NEJ, nechapes, vrat se tam, kde hromy a blesky divo biju.
a ty sa vrat do mateinej pici....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.01.2008 18:43, tdi
Nejlepčí je fakt tdi, co táhne neskutečně vodspodu, lambo se nechytá. Proto lambo nechci a kupuju si neskutečnýho tahouna tdi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.01.2008 19:06, modena
Když jsem kupoval Modenu tak jsem si ji přivezl z USA. Oproti cenám v evropě výrazná úspora. Navíc byla v manualu, ve státech nižší cena. Dnes už bych teda taky radši tu převodovku F1, jenže tenkrát jsem razil heslo "automat je pro ženskou". To už dávno neplatí.... protože zničit spojku s manualem je dost jednoduchý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 14:10, ceny
Až ne tu první Bugatti mi ty ceny přijdou jako ceny vozů nových a nikoliv jako ojetých jak hlásá titulek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 18:03, RE: modena
anonym napsal:
Když jsem kupoval Modenu tak jsem si ji přivezl z USA. Oproti cenám v evropě výrazná úspora. Navíc byla v manualu, ve státech nižší cena. Dnes už bych teda taky radši tu převodovku F1, jenže tenkrát jsem razil heslo "automat je pro ženskou". To už dávno neplatí.... protože zničit spojku s manualem je dost jednoduchý.
Keď som si vyberal motorizáciu do favorita mal som dilemu. Ale nakoniec som sa rozhodol pre jedna trojku. Doviezol som si ju z NDR lebo tam to majú lacnejšie a navyše v manuále, automat je pre ženské. Aj ked v interéri cítiť spálenú spojku pri rozjazdoch, holt výkon je výkon
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 05:22, RE: ceny
watchtower napsal:
Až ne tu první Bugatti mi ty ceny přijdou jako ceny vozů nových a nikoliv jako ojetých jak hlásá titulek.
Taky titulek hlásá, že jde o ty nejdražší ojetiny, určitě by se našlo i něco s většim nájezdem či po nehodě a " levněji"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 13:25, já George XVII
nevím kdy byla tato ojetina přidána, ale momentálně asi nejdražší ojetina na tipcars je Rolls Royce Phantom Stretch za 18 999 000Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 16:29, exalted
-Volím Kateřinu Brožovou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 17:47, máša
Proč každý blbý novinář říká autu plechový miláček ?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.