0
zpět
 

diskuze k tématu: Náležitosti kupní smlouvy

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 09:18, Poplatky při přihlášení
Prvně musíte dojet s autem na registrační prohlídku (stanice STK), stojí cca. 160,-Kč (záleží na STK). Potom jedete s malým a velkým techničákem, dokladem o nově uzavřené zákonné pojistce a dokladem o registrační kontrole vůz přihlásit na registr vozidel, kde zaplatíte 800,-Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 09:26, RE: Poplatky při přihlášení
anonym napsal:
Prvně musíte dojet s autem na registrační prohlídku (stanice STK), stojí cca. 160,-Kč (záleží na STK). Potom jedete s malým a velkým techničákem, dokladem o nově uzavřené zákonné pojistce a dokladem o registrační kontrole vůz přihlásit na registr vozidel, kde zaplatíte 800,-Kč.
Jak to je, kdyz chcu auto kupovat v naprosto jinem kraji? Dejme tomu, ze kupuju auto od soukrome osoby v Cechach, ale bydlim na Morave. Prijdu k nemu, prohildnu si auto a kdyz se rozhodnu jej koupit, tak co potom? On jej totiz musi u sebe odhlasit a zrusit pojistku, pojistku si zridim napr. pomoci kamose pojistovaka, ale jak s tim prihlasenim? Auto prece prihlasuju az ve svem kraji, jak jej dostanu pres pulku republiky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 10:10, RE: Poplatky při přihlášení
anonym napsal:
Jak to je, kdyz chcu auto kupovat v naprosto jinem kraji? Dejme tomu, ze kupuju auto od soukrome osoby v Cechach, ale bydlim na Morave. Prijdu k nemu, prohildnu si auto a kdyz se rozhodnu jej koupit, tak co potom? On jej totiz musi u sebe odhlasit a zrusit pojistku, pojistku si zridim napr. pomoci kamose pojistovaka, ale jak s tim prihlasenim? Auto prece prihlasuju az ve svem kraji, jak jej dostanu pres pulku republiky?
Buď to odhlásí ještě tentýž den ve svém kraji, kde to měl přihlášené na Vás, a potom s jeho SPZ, s Vaším novým povinným ručením a odhlášeným TP na Vaše jméno pojedete na moravu. Zajedete si na evidenční prohlídku a půjdete na dopravní inspektorát ve svém kraji, dáte jim SPZ předchozího majitele a dostanete nové. Nebo se sním dohodnete (jestliže bude např. svátek, víkend atd.), že v co nejkratší době po vaše odjezdu to na Vás odhlásí a pak Vám to může zaslat doporučeně poštou domů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 10:12, RE: Poplatky při přihlášení
anonym napsal:
Buď to odhlásí ještě tentýž den ve svém kraji, kde to měl přihlášené na Vás, a potom s jeho SPZ, s Vaším novým povinným ručením a odhlášeným TP na Vaše jméno pojedete na moravu. Zajedete si na evidenční prohlídku a půjdete na dopravní inspektorát ve svém kraji, dáte jim SPZ předchozího majitele a dostanete nové. Nebo se sním dohodnete (jestliže bude např. svátek, víkend atd.), že v co nejkratší době po vaše odjezdu to na Vás odhlásí a pak Vám to může zaslat doporučeně poštou domů.
Aha, dekuju. Takze auto bude prihlasene na me vlastne uz v jeho kraji, jeste ho ale musim prihlasit ve svem kraji na DI.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 10:21, Registrace
Nastesti je to jednoduche. Ja osobne jsem z Prahy a auto sjem kupoval v Moravskych Budejovicich., Prijel jsem, prohledl auto. Rozhodl se koupit. Smlouvu jsem nasel na netu, jen jsem ji vyplnil tech. udaje a podepsal. Puvodni majitel si necha velky TP, nekdy i maly. Auto prevezete na kupni smlouvu, takze policistum ukazujete kupni smlouvu v pripade zastaveni. Prijel jsem do Prahy a cekal, az me postou prijde velky TP. Prisel behem par dni. Dosel jsem si na evidencku 200 kc, zaridil si v pojistovne povinne ruceni a pak sel na prepis. Prepis stal myslim 1200, dostal sjem noveSPZ, novy maly technicak s mym jmenem a ve velkem technickaku bylo me jmeno. Pak jsem jen na pojistnovne nahlasil zmenu SPZ za novou, oni me poslali novou karticku pojsiteni auta s novou SPZ a to bylo vse
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 14:45, RE: Registrace
mufik.martin napsal:
Nastesti je to jednoduche. Ja osobne jsem z Prahy a auto sjem kupoval v Moravskych Budejovicich., Prijel jsem, prohledl auto. Rozhodl se koupit. Smlouvu jsem nasel na netu, jen jsem ji vyplnil tech. udaje a podepsal. Puvodni majitel si necha velky TP, nekdy i maly. Auto prevezete na kupni smlouvu, takze policistum ukazujete kupni smlouvu v pripade zastaveni. Prijel jsem do Prahy a cekal, az me postou prijde velky TP. Prisel behem par dni. Dosel jsem si na evidencku 200 kc, zaridil si v pojistovn...
Proč to dělat jednoduše,když to jde složitě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2007 17:30, RE: Registrace
anonym napsal:
Proč to dělat jednoduše,když to jde složitě.
presne tak, proc na to jit z druhy strany ze?nufiku
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.