0
zpět
 

diskuze k tématu: Mercedes CLC - jaký je jako ojetý?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Pondělí 06.06.2016 14:19, diesel
S dieselem je to OK, benzínům zlobí rozvody a výměna není levná. Pěkně popsané to je v jednom letošním čísle světa motorů v sekci ojetá auta.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků719
datum registrace13.04.2012
Pondělí 06.06.2016 15:07, CLC
Ked som prvy krat videl clc predchadzajucej generacie, myslel som si, ze je to nejaky dong-feng s predkom z mercedesa a zadkom z land rovera. Skarede auto so zvlastnymi proporciamy, na ktore sa neda ani pozerat. Potom som ho dlho nevidel a myslel som si, ze asi toho dizajnera vyhodili, a tesil som sa. Az tak 2 tyzdne dozadu ma po meste, ked som isiel po ulici medzi domamy 50, prebiehalo nieco velmi skarede. Bol to tento mercedes. Nebudem sa vyjadrovat k tomu soferovy, mohol mat 18 a tak este len zbieral skusenosti. Preco by ale niekto chcel tento dong-feng (teda mercedes) dobrovolne? Chapem, ze to asi bude ovela lacnejsie ako plnohodnotne C, ale ono je to niecim vykupene. Za mna je toto asi najskaredsie auto (hned po predchodcovy). A ano, poznam multiplu, tam ale ten dizajn je na ukor miesta v aute. Ale preco niekto spravi takto skarede auto, a potom pride s nadhernym tak isto velkym mercedesom triedy A? Tolko k tomu auto, sry za offtopic..
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Úterý 07.06.2016 08:09, CLC CLC CLC CLC CLC
na mobile.de je aktuálně jeden kousek s motorem V6 350i s manuálem. to může být zajímavé svezení. BMW do svého compactu takhle silný motor nedávalo...
reagovat
cubec
počet příspěvků92
datum registrace28.04.2010
Čtvrtek 09.06.2016 10:27, RE:
Už od začátku se na ten článek těšim, ale já blb jsem si až teď všiml že se nejedná o CL, ale o CLC...To je prostě jen C akorát trochu zkrácený ne? Takže nezajímavé C ještě v nezajímavější variantě škoda...
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pátek 10.06.2016 08:42, Nikdo neví všechno, nikdo není vševědoucí
A od toho máme google Franto. Ani já jsem nevěděl, protože jsem se nezajímal, ale podíval jsem se a zjistil, že se nabízel i s vrcholným šestiválcem 350 CGI. A dokonce s manuálem, což už dnes obvykle u MB vůbec nejde...
cubec, kratší stavba může znamenat zajímavější jízdní zážitky, je to v podstatě hatchback od céčka...
reagovat
Phantom
počet příspěvků1
datum registrace14.09.2019
Sobota 14.09.2019 21:16, Sportcoupe, clc
Dobrý deň. Keď tu čítam niektoré komentáre neda mi nereagovať. Sám som sťastnym majiteĺom predchadzajucej verzie cize c sportcoupe. Prosim vas ak mate zaujem o toto auticko kludne si ho kupte. Je to naozaj nadherne auto s nadcasovym deasingom,ludia sa stale za nim otacaju,chlapi a hlavne zeny,ktore su vo vacsej miere aj majitelkami. Cize mate slusnu sancu si kupit auto po zene a malym poctom km. Je pravda ze auto je menej prakticke koli 3 dveram ale kufor je slusny a mate zaruku ze to nebol taxik so stocenymi km. Auto pouzivam uz dlhsie najviac si uzivam jazdne vlastnosti spolahlivy motor a celkovo to auto je hodne spolahlive. Chulostiva je predna naprava ta vydrzi 200k zadna 300k. Ak bolo o auto starane nema vyslovene zly motor. Odporucam 2.2 v nafte 1.8 kompressor je tak isto vyborny. Retaz som videl prasknutu raz pri 340k Pokial si ju vymenite pri 200k nic neskazite. Ked mi auticko dosluzi pojdem do CLC. Vrelo odporucam samozrejme plati to co pri inych autach treba kupit kus o ktore bolo starane.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.