0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda Premacy - Prostorný elegán

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 17:34,
Pokud se nepletu v některé z minulých recenzí byl diesel 74kw doporučený...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 22:05, recenze
prosím zda by bylo možné požádat o recenzi vozu RENAULT SCENIC r.v.2000 , děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 10:02, RE: recenze
Martin napsal:
prosím zda by bylo možné požádat o recenzi vozu RENAULT SCENIC r.v.2000 , děkuji
<http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=3945&auto=Renault-SCÉNIC>
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 10:02, RE: recenze
jan79 napsal:
<http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=3945&auto=Renault-SCÉNIC>
http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=3945&auto=Renault-SCÉNIC
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.06.2006 09:16, RE: recenze
jan79 napsal:
http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=3945&auto=Renault-SCÉNIC
Mám taký pocit že Martin chcel požiadať o Scénic "recenzi ojetin" a nie recenzi uživatele, ktorá nikdy nebude objektívna.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.06.2006 11:38, RE: bez předmětu
krutibrk napsal:
Pokud se nepletu v některé z minulých recenzí byl diesel 74kw doporučený...
No já osobně vlastním diesel 66 kW, který se dodával do poloviny r. 2000 a jsem s ním spokojený. Zátah srovnatelný s motory něm. konstrukce, spotřeba a max rychlost je samozřejmě přímo úměrná tomu, že auto je těžší a vyšší než třeba Octavia. Ale dlouhodobě jezdím za 6,8 l/100 km, což při každodenním používání na dojezdy po městě do zaměstnání, víkendové jízdy a občas něco delšího, považuji za velice slušné. Na druhou stranu je třeba přiznat, že při studeném stavu je poměrně hlučný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.06.2006 23:42, RE: bez předmětu
vg napsal:
No já osobně vlastním diesel 66 kW, který se dodával do poloviny r. 2000 a jsem s ním spokojený. Zátah srovnatelný s motory něm. konstrukce, spotřeba a max rychlost je samozřejmě přímo úměrná tomu, že auto je těžší a vyšší než třeba Octavia. Ale dlouhodobě jezdím za 6,8 l/100 km, což při každodenním používání na dojezdy po městě do zaměstnání, víkendové jízdy a občas něco delšího, považuji za velice slušné. Na druhou stranu je třeba přiznat, že při studeném stavu je poměrně hlučný.
2.0 DiTD 66kW najeto 176tis. Dlouhodobý průměr 6,1l/100. Dlouhou trasu lze jet za 5,7! - (podle předpisů +10% max). - Od července tak budem jezdit všichni, nebo ne? - i bez těch 10-ti % navrch.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.06.2006 19:22, RE: bez předmětu
krutibrk napsal:
Pokud se nepletu v některé z minulých recenzí byl diesel 74kw doporučený...
Mazda má jedny z nejlepších benzinových motorů, ale ani ten naftový není tak špatný. Naftový motory jsou tak průměrem, nijak hrozný, benzínovy jsou špičkou spolehlivosti, kvality a kultivovanosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.06.2006 18:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Mazda má jedny z nejlepších benzinových motorů, ale ani ten naftový není tak špatný. Naftový motory jsou tak průměrem, nijak hrozný, benzínovy jsou špičkou spolehlivosti, kvality a kultivovanosti.
A teď babo raď /vy ostatní můžete taky/, jestli je v Premacy lepší benzín nebo nafta. Dík
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.09.2006 22:48, Premacy LPG
Mám Premacy 1.8 74kw "předělanou" na plyn a jsem maximálně spokojen - spotřeba identická jako benzín - jízdní vlastnosti supr.Za rok jsem najel 30000 km , takže investice do plynu je zaplacená - systém sekvenčního vstřikování bez problému průměr 7,9 l na 100km ,takže jezdím za 1.2Kč na 100km.Nádrž v rezervě 35l - dojezd asi 450km.Všem doporučuji!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.04.2007 10:07, RE: Premacy LPG
Vlastík napsal:
Mám Premacy 1.8 74kw "předělanou" na plyn a jsem maximálně spokojen - spotřeba identická jako benzín - jízdní vlastnosti supr.Za rok jsem najel 30000 km , takže investice do plynu je zaplacená - systém sekvenčního vstřikování bez problému průměr 7,9 l na 100km ,takže jezdím za 1.2Kč na 100km.Nádrž v rezervě 35l - dojezd asi 450km.Všem doporučuji!
chtěl si říct, že jezdíš za 1,2kč na 1km a ne na 100km. Já jezdím za 3,4Kč:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:48, Almera
Dobrý den, mohli byste uvést recenzi na Nissan Almeru, děkuji. Michal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 14:46, RE: Premacy LPG
Vlastík napsal:
Mám Premacy 1.8 74kw "předělanou" na plyn a jsem maximálně spokojen - spotřeba identická jako benzín - jízdní vlastnosti supr.Za rok jsem najel 30000 km , takže investice do plynu je zaplacená - systém sekvenčního vstřikování bez problému průměr 7,9 l na 100km ,takže jezdím za 1.2Kč na 100km.Nádrž v rezervě 35l - dojezd asi 450km.Všem doporučuji!
Vlasťo a kolik to předělání na LPG stálo ? Uvažuji nad tím. Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2007 16:39, RE: Premacy LPG
anonym napsal:
Vlasťo a kolik to předělání na LPG stálo ? Uvažuji nad tím. Díky.
Nejsem sice Vlasta, ale taky jsem nechal provést přestavbu na podobný jap. auto a počítej s investicí kolem 30 000Kč. Systémy jsou dnes již celkem spolehlivé, takže se není čeho bát.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.