0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda MX-5

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 10:25, zábava a spoľahlivosť na prvom mieste
Bolo to jedno z najzábavnejších áut. Pekne je že si túto vlastnosť zachovala aj jej nová verzia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 12:18, Recenze
Dobrá recenze,sám jsem to auto měl,úžasný zážitek,teď mám Megan cabrio a to se s kvalitou Mazdy a jejíma jízdníma vlastnostma nedá srovnat,lepší je jen snad v tom,že má větší kufr a můžete dát věci i na zadní sedadla.Jen jedno bych jí vytkl,pokud jste výšky nad 185cm tak vám trošku bude táhnout na čelo,ale to k jízdě v kabriu patří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 14:14,
Tohle auto je opravdu super, jednou jsem se v něm vezl a od té doby ho chci a šetřim na něj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 14:41, RE: bez předmětu
Honza napsal:
Tohle auto je opravdu super, jednou jsem se v něm vezl a od té doby ho chci a šetřim na něj.
Da se porovnat s MGF ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 17:12, RE: bez předmětu
Comm napsal:
Da se porovnat s MGF ?
Počul som že MGF je nic moc, veľmi sa nepodaril.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.11.2006 19:42, RE: bez předmětu
Martin napsal:
Počul som že MGF je nic moc, veľmi sa nepodaril.
no ja v nem jel, a nerekl bych. v mx5 jsem bohuzel nejel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 07:05, RE: bez předmětu
Martin napsal:
Počul som že MGF je nic moc, veľmi sa nepodaril.
MGF je podle toho na jaké narazíš,jízdní vlastnosti dobré,mimochodem v archivu Tipcars je na něj recenze.Ale tím že se už nevyrábí tak je problém s náhradníma dílama v náhradách a originály jsou cenově dost nahoře.Jezdil jsem i s ním,ale osobně bych šel do Mazdy.V 2sedadlových kabriích je asi to nejlepší co se kdy vyrobilo.Samozřejmě že ve své třídě.Nejde srovnávat s Porsche a Medvědem.Taky se dá díky tomu že o ně není velký zájem celkem ani ne draho pořídit a už jsem v několika bazarech je viděl prodávat za cca 190tis.včetně Hardtopu,ale nekoukal jsem na rok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 19:59, RE: Recenze
Tonny napsal:
Dobrá recenze,sám jsem to auto měl,úžasný zážitek,teď mám Megan cabrio a to se s kvalitou Mazdy a jejíma jízdníma vlastnostma nedá srovnat,lepší je jen snad v tom,že má větší kufr a můžete dát věci i na zadní sedadla.Jen jedno bych jí vytkl,pokud jste výšky nad 185cm tak vám trošku bude táhnout na čelo,ale to k jízdě v kabriu patří.
Tohle auti bylo můj sen..... do té doby než jsem si do něj sednul a zkusil zavřít dveře.... Mých 194 cm je na tuhle krásku prostě moc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.11.2006 12:22, RE: Recenze
Agnus napsal:
Tohle auti bylo můj sen..... do té doby než jsem si do něj sednul a zkusil zavřít dveře.... Mých 194 cm je na tuhle krásku prostě moc
dobry den chtel jsem se zeptat,,kdo by mohl poradit pri koupi mazda xedos,,
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.