0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda6 - spořivá atletka

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 09:05, CELKEM JASNE
myslim,ze driv nebo pozdeji na to prijde kazdy,diesel se uz dnes proste nevyplati,pokud ovsem nebude jen jezdit po dalnici a rychle,tam bych pro nej jeste videl prostor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 09:56, Hezký
Opravdu pěkný auto tahle nová Mazda 6.
V této kombinaci s tímto motorem je to jasná volba.
Dvoulitr se spotřebou jednašestky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 09:57, fotogalerie
Pro p. Šikla - kde je tentokrát sličný doprovod k autu? Příště se prosím polepšete a při focení nezapoměňte na hezkou přítelkyni, u jiných aut to bylo příjemné zpestření :)
Jinak k nové M6 - pěkné auto, jestli bude nejméně tak dobré a spolehlivé jako předchůdce, bude patřit k top ve svém segmentu. Spotřeba mě na dvoulitr velmi příjemně překvapila. Neví někdo, jestli se uvažuje i o nové MPS?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 10:26, jj dobrý
Ten první okruh je ale dost dobrý ...i to auto jako celek je poměrně sympatické njn
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 11:38, Premiant
Ve své třídě a cenové kategorii je to zřejmě to nejlepší, co je na trhu. Interiér je taky krásný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 11:38, Spotřeba
Výborná spotřeba, povedené auto (z "mého" pohledu jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší volba, než nedávno zde popisovaná "new" octavia 1.4)
PS: "Omlouvám se" za tak "pozdní" vstup do diskuze, mám od sobotního večera před očima "oranžovorudé" mžitky a návštěva oftalmologa nepomohla ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 11:39, RE: Premiant
Muroň napsal:
Ve své třídě a cenové kategorii je to zřejmě to nejlepší, co je na trhu. Interiér je taky krásný.
Souhlasím s Rudlíkem a navíc jsme to napsali "na minutu" stejně!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 11:47, RE: Spotřeba
Kylie napsal:
Výborná spotřeba, povedené auto (z "mého" pohledu jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší volba, než nedávno zde popisovaná "new" octavia 1.4)
PS: "Omlouvám se" za tak "pozdní" vstup do diskuze, mám od sobotního večera před očima "oranžovorudé" mžitky a návštěva oftalmologa nepomohla ..
no vidis,Kylie,kdyz chces,tak cloveku i vykouzlis na rtech usmev,jen tak dal,strucne,vecne a vtipne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 11:52, RE: Premiant
Kylie napsal:
Souhlasím s Rudlíkem a navíc jsme to napsali "na minutu" stejně!
A do té diskuse nafta vs. benál taky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:00, RE: Spotřeba
Kylie napsal:
Výborná spotřeba, povedené auto (z "mého" pohledu jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší volba, než nedávno zde popisovaná "new" octavia 1.4)
PS: "Omlouvám se" za tak "pozdní" vstup do diskuze, mám od sobotního večera před očima "oranžovorudé" mžitky a návštěva oftalmologa nepomohla ..
Octavia je taky o kategorii nižší segment. Ve srovnání s Mazdou 3 by si vedla lépe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:03, RE: Spotřeba
dpwagen napsal:
Octavia je taky o kategorii nižší segment. Ve srovnání s Mazdou 3 by si vedla lépe.
Doporučuji "mrknout" na "new" Mazda 3 (ofic. bude představena příští měsíc ..), nejsem si s tou octavií jista ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:06, RE: Premiant
Muroň napsal:
A do té diskuse nafta vs. benál taky!
TO jsme ale pěkně "sladěni"!!! ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:39, sympaticke
symapticke auto, motor i spotreba ... vedle noveho Accordu vevodi sve tride :) ... Nove Mondeo je velky a abych se priznal, uz jsem se ho prejedl, az se sam divim jak rychle se mi jeho design okoukal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:43, RE: Spotřeba
dpwagen napsal:
Octavia je taky o kategorii nižší segment. Ve srovnání s Mazdou 3 by si vedla lépe.
ano, ale jedině v žebříčku předražených vozů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:44, RE: sympaticke
isis2000 napsal:
symapticke auto, motor i spotreba ... vedle noveho Accordu vevodi sve tride :) ... Nove Mondeo je velky a abych se priznal, uz jsem se ho prejedl, az se sam divim jak rychle se mi jeho design okoukal.
Vzhledově se mi (možná kupodivu) stále neokoukala Alfa, ale tvůrci Mazda 6 našli i "příjemný" poměr kvalita/velikost/výbava/cena - octavií se zde ve středu evropy asi prodá i tak více, to ale neznamená, že je lepším vozem - já bych (jednoznačně, dokonce NAPROSTO jednoznačně!) preferovala tuto mazdu 6 (a nová "malá" mazda 3 dle prvních ... také vypadá "nadějně" ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:46, RE: Spotřeba
briketomet napsal:
ano, ale jedině v žebříčku předražených vozů
Ano, v kategorii "předražený vůz" titul (opět) získává .. Octavia czechVWmade!
PS: Naprosto zaslouženě ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:47, RE: Spotřeba
Kylie napsal:
Výborná spotřeba, povedené auto (z "mého" pohledu jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší volba, než nedávno zde popisovaná "new" octavia 1.4)
PS: "Omlouvám se" za tak "pozdní" vstup do diskuze, mám od sobotního večera před očima "oranžovorudé" mžitky a návštěva oftalmologa nepomohla ..
bohuzel lidi radeji usetri 30Kc za doktora ale jako stat se zadluzime mnohonasobne vic ... holt to socanstvi v nasi spolecnosti pretrvava a modri nedokazali lidi presvedcit. Na druhou stranu to dostali spocteny ... je to bida holt. A Jirik ted bude pevny v kramflecich. Ale to sem nepatri, omlouvam se :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 12:52, RE: Spotřeba
isis2000 napsal:
bohuzel lidi radeji usetri 30Kc za doktora ale jako stat se zadluzime mnohonasobne vic ... holt to socanstvi v nasi spolecnosti pretrvava a modri nedokazali lidi presvedcit. Na druhou stranu to dostali spocteny ... je to bida holt. A Jirik ted bude pevny v kramflecich. Ale to sem nepatri, omlouvam se :(
Omluv netřeba, nejlepší auto na světě je octavia = nejlepší je "jiřík" - vždyť je to to samé...
Dle vyjádření mého oftalmologa oranžovorudé mžitky před očima hned tak nezmizí, jde totiž o celorepublikovou nákazu (najít účinnou vakcínu se nedaří ,-)
PS: Tatínek říkal, že největším tajemstvím života je: "že vše je naopak" .. tedy třílitr v C5 má na cestě Blava-Pha MENŠÍ spotřebu než fabia tříváleček 1.2 (v politice i všude jinde je to stejné .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 13:21, RE: Spotřeba
baworak napsal:
no vidis,Kylie,kdyz chces,tak cloveku i vykouzlis na rtech usmev,jen tak dal,strucne,vecne a vtipne
Přikláním se k pochvale.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.10.2008 13:25, Pro p. Šikla
Myslím si, že na celkových výsledcích spotřeby se podapsalo spojení dobrého benzínu s dobrou šestistupnovou převodovkou. Mohl byste napsat, kolik má motor otáček při dálniční 130 km/h a jak se vypořádává na šestku s dálničními stoupáními na D1?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.