0
zpět
 

diskuze k tématu: Lexus IS 220d - král dálnic - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:16, krása
Krásny sedan. V poslednej dobe jeden z najkrajších. O ostatných jeho kvalitách som sa už načítal až až, takže tento Lexus je určite dobrý kup.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:27, Nafta nebo benzin
Test zajímavý a auto velmi pěkné, ale autor psal asi tento článek po opici, když se u vozu na naftový pohon dočtu v článku hned několikrát za sebou, že do auta natankoval benzin, natural 95. Chtělo by si to po sobě článek alespoň jednou přečíst, než ho vypustíte ven. Tohle bije do očí každého.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:30,
Pěkně vodřený hliníkáče - to je ale zbytečný škody ! ! !
To byste měli vidět moje po 130000km - pořád jako nový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:57, Ach ty kola
No jo, kdyby to řídil doopravdy řidič, tak ty litáky nemůže za pár kilometrů tak zkurvit. Moje po dvoustech tisících vypadají líp! A to mám ještě ke všemu nižší profil pneu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 06:52, RE: bez předmětu
Petr napsal:
Pěkně vodřený hliníkáče - to je ale zbytečný škody ! ! !
To byste měli vidět moje po 130000km - pořád jako nový.
Bohužel tento Lexus každý týden putuje k jinému řidiči (novináři) a podle toho také vypadá. Za měsíc, dva toho najezdí tolik, co běžný motorista za rok či dva. Navíc, ne každý se k půjčenému chová stejně jako ke svému ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 06:54, RE: Nafta nebo benzin
Peet napsal:
Test zajímavý a auto velmi pěkné, ale autor psal asi tento článek po opici, když se u vozu na naftový pohon dočtu v článku hned několikrát za sebou, že do auta natankoval benzin, natural 95. Chtělo by si to po sobě článek alespoň jednou přečíst, než ho vypustíte ven. Tohle bije do očí každého.
Děkuji za upozornění, v článku opraveno. Rozdíl mezi naftou a benzínem už skoro nevnímám. Několikrát týdně čepuji pokaždé jiné palivo ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 11:09, Super
Lexus a Volvo delaj posledni dobou nejkrasnejsi sedany!
A kdyz jeste navic maj vyborne dieslove motory se spotrebou do 7l,tak co vic si prat?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 11:59, Stálý převod
Ještě jste mohli v článku uvést, že tento model lze koupit se dvěma různými stálými převody - krátkým pro sportovní jízdu a dlouhým pro jízdu po dálnici. Podle výrobce je mezi těmito typy rozdíl v kombinované spotřebě 1l/100km !, což se mi ale zdá až moc.
Zajímalo by mě, jaký jste měli v redakci vy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 12:22, RE: Stálý převod
Peet napsal:
Ještě jste mohli v článku uvést, že tento model lze koupit se dvěma různými stálými převody - krátkým pro sportovní jízdu a dlouhým pro jízdu po dálnici. Podle výrobce je mezi těmito typy rozdíl v kombinované spotřebě 1l/100km !, což se mi ale zdá až moc.
Zajímalo by mě, jaký jste měli v redakci vy.
Proc moc?Je rozdil jezdit treba 130 za 2000ot a 3000ot,tam bych ten rozdil v 1l videl v poho
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 14:31,
V Parizi som sa tohto roku najviac nasmial ja, a vlastne cele okolie, ked som sa snazil sadnut do tohto "krasneho sedanu"...mam 186 cm, ale ako spolujazdec som musel mat hlavu polozenu na svojom pleci ( to je v CR rameni ) aby som sa tam zmestil a vystupovanie mi trvalo cele 3minuty...mam to aj na kamere, este teraz mi trha kutiky...samozrejme, ze bolo pokazene posuvanie sedadla, ale ta zabava stala za to...sedan je to krasny, ale malo priestranny, teda aspon pre mna...decka by som tam zmestil, ale dospely vzadu pohodlie nema
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 21:32, NIC MOC
Nerozumim tomu, jak se tohle auto někomu může líbit. Mě přijde teda hodně ošklivý a navíc ta spotřeba? Co je dobrýho na tom, že to jezdí za 7 litrů nafty, výkon je sice obstojný ale jak říkám, ta spotřeba :( NENÍ NAD OCTÁVKOU TDI 96 Kw :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 21:46, RE: NIC MOC
Katakomba napsal:
Nerozumim tomu, jak se tohle auto někomu může líbit. Mě přijde teda hodně ošklivý a navíc ta spotřeba? Co je dobrýho na tom, že to jezdí za 7 litrů nafty, výkon je sice obstojný ale jak říkám, ta spotřeba :( NENÍ NAD OCTÁVKOU TDI 96 Kw :D
Nevím zda je Váš příspěvek myšlen ironicky nebo vážně. Osobně tohoto Lexuse považuji za krásné auto s kvalitním interiérem, vyváženými jízdními vlastnostmi a dobrou spotřebou. Interiér Vás obklopuje, což někomu může činit problémy. Já závažný nedostatek nenašel. IS-ko volí lidé, kteří chtějí být vidět. Pro nenápadnost bych volil Avensise s tímto motorem.
Samozřejmě, že hodnocení Lexuse je subjektivní a některým řidičům se líbit nemusí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 01:58, RE: NIC MOC
Petr - TipCars.com napsal:
Nevím zda je Váš příspěvek myšlen ironicky nebo vážně. Osobně tohoto Lexuse považuji za krásné auto s kvalitním interiérem, vyváženými jízdními vlastnostmi a dobrou spotřebou. Interiér Vás obklopuje, což někomu může činit problémy. Já závažný nedostatek nenašel. IS-ko volí lidé, kteří chtějí být vidět. Pro nenápadnost bych volil Avensise s tímto motorem.
Samozřejmě, že hodnocení Lexuse je subjektivní a některým řidičům se líbit nemusí.
Pro Katakombu.
Ač majitel Vámi protěžované Oktávky 1,9 TDi (96kW) v plné palbě, jsem jen tak ze zvědavosti usedl v bazaru za volant starého Lexusu (nevím přesně ročník, ale snad dokonce 96 nebo 98). Povozil jsem se a přestože auto mělo už hodně za sebou, pohodlí, komfort, luxus a reprezentativnost z tohoto vozu byly cítit stejně silně jako v Mercedesech dřívějších ročníků. Což se o naší (a zřejmě i vaší) Oktávce říci rozhodně nedá. Já naši Oktávku beru jako pracovní a rodinné vozítko a necpu se do s ní do vyšších kategorií, kde rozhodně nemá co pohledávat.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.