0
zpět
 

diskuze k tématu: Lancia Musa v testu spotřeby

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 08:55, Chyby
Zase tam máte spoustu chyb. Není to kritika, ale zkuste si to příště po sobě přečíst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 09:27, Šiklo
co blbneš??? 6,5 - 6,2 nerovná se 4,7 atd. Dřeš se s ježděním, výpočtama, psaním a pak to zabiješ takovýma banalitama.


Zdarec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 09:38, RE: Šiklo
edmund napsal:
co blbneš??? 6,5 - 6,2 nerovná se 4,7 atd. Dřeš se s ježděním, výpočtama, psaním a pak to zabiješ takovýma banalitama.


Zdarec.
Šikla to má dobře a chybku nevidí. Rozdílu jednoho deci v kombinovaném provozu bylo dosaženo po týdenním testu, kdy PP ukázal 6,9 l/100 km při svižnější jízdě. Na okruhu dosáhla Musa spotřeby 6,2 l/100 km ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 09:40, RE: Chyby
jodevaio napsal:
Zase tam máte spoustu chyb. Není to kritika, ale zkuste si to příště po sobě přečíst.
Chyby mě mrzí, ale žádnou ani teď nevidím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 11:44, RE: Chyby
Petr - TipCars.com napsal:
Chyby mě mrzí, ale žádnou ani teď nevidím...
Tak se zkuste třeba podívat na kombi spotřebu. Píšete, že Lancia slibuje 6,6 (první odstavec). Během Vašeho testu jste jezdili za 6,9 a píšete, že je to pouze o deci více, než slibuje Lancia. Nechci šťourat, ale je toho tam víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 12:16, No auto je to divný
asi bych si ho nekoupil.Ale když se někomu líbí... Jen nechápu proč narvali ty budíky doprostřed auta.By mě z toho bolelo za krkem,si nedovedu představit že bych se místo předsebe díval doprostřed auta...? Ale to maj i některý japonci či citroeny dokonce.Vůbec nechápu proč to rvou doprotřed palubky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 12:23, RE: Chyby
jodevaio napsal:
Tak se zkuste třeba podívat na kombi spotřebu. Píšete, že Lancia slibuje 6,6 (první odstavec). Během Vašeho testu jste jezdili za 6,9 a píšete, že je to pouze o deci více, než slibuje Lancia. Nechci šťourat, ale je toho tam víc.
Máte pravdu, Musa si podle výrobce doopravdy bere 6,6 a já měl v hlavě zafixováno 6,9 l/100 km, ani nevím proč ?!? Proto ten špatný odečet .. ještě jednou se omlouvám, ale z těch čísilek mi už hrabe (už potřebuji dovolenou).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 12:24, RE: No auto je to divný
vasapasa napsal:
asi bych si ho nekoupil.Ale když se někomu líbí... Jen nechápu proč narvali ty budíky doprostřed auta.By mě z toho bolelo za krkem,si nedovedu představit že bych se místo předsebe díval doprostřed auta...? Ale to maj i některý japonci či citroeny dokonce.Vůbec nechápu proč to rvou doprotřed palubky.
Já se také občas podivuji nad umístěním přistrojového štítu, ale veřte, že při jízdě to nijak nevadí. Je to jen o zvyk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 12:25, RE: Šiklo
Petr - TipCars.com napsal:
Šikla to má dobře a chybku nevidí. Rozdílu jednoho deci v kombinovaném provozu bylo dosaženo po týdenním testu, kdy PP ukázal 6,9 l/100 km při svižnější jízdě. Na okruhu dosáhla Musa spotřeby 6,2 l/100 km ...
Už se to vyjasnilo, odchylka činí 3 deci. Promiň edmunde. Musa "papká" podle automobilky jen 6,6 l/100 km a ne 6,9, jak jsem si domníval ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 13:33, RE: Chyby
Petr - TipCars.com napsal:
Máte pravdu, Musa si podle výrobce doopravdy bere 6,6 a já měl v hlavě zafixováno 6,9 l/100 km, ani nevím proč ?!? Proto ten špatný odečet .. ještě jednou se omlouvám, ale z těch čísilek mi už hrabe (už potřebuji dovolenou).
Jasně, chápu. Je to jen takové profesní postižení, taky sem tam něco napíšu o autech a musím to po sobě číst minimálně 2x, vždycky se tam něco dostane.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 14:44, RE: Šiklo
Petr - TipCars.com napsal:
Už se to vyjasnilo, odchylka činí 3 deci. Promiň edmunde. Musa "papká" podle automobilky jen 6,6 l/100 km a ne 6,9, jak jsem si domníval ..
No hlavně já blbě píšu. Před opravou byl rozdíl spotřeby 1. a 2. okruhu špatně o více než litr. Jenže jelikož jsem byl natěšenej, jak tady zaperlim jako matematik, tak jsem se upsal a vznikl ten můj blábol.

Ať se daří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 14:45, RE: No auto je to divný
vasapasa napsal:
asi bych si ho nekoupil.Ale když se někomu líbí... Jen nechápu proč narvali ty budíky doprostřed auta.By mě z toho bolelo za krkem,si nedovedu představit že bych se místo předsebe díval doprostřed auta...? Ale to maj i některý japonci či citroeny dokonce.Vůbec nechápu proč to rvou doprotřed palubky.
Tak na budíky uprostřed jsem měl úplně stejný názor, ale zvykne si na to člověk opravdu snadno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 18:40, RE: Šiklo
edmund napsal:
No hlavně já blbě píšu. Před opravou byl rozdíl spotřeby 1. a 2. okruhu špatně o více než litr. Jenže jelikož jsem byl natěšenej, jak tady zaperlim jako matematik, tak jsem se upsal a vznikl ten můj blábol.

Ať se daří.
Já na "matiku" nikdy nebyl a mozek měkne ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 18:45, RE: Chyby
Petr - TipCars.com napsal:
Máte pravdu, Musa si podle výrobce doopravdy bere 6,6 a já měl v hlavě zafixováno 6,9 l/100 km, ani nevím proč ?!? Proto ten špatný odečet .. ještě jednou se omlouvám, ale z těch čísilek mi už hrabe (už potřebuji dovolenou).
Ale houby hrabe. Je to jen v pořádné (auto)korektuře. Česky řečeno, pořádně si to po sobě zkontrolovat a přečíst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.06.2008 19:48, RE: No auto je to divný
vasapasa napsal:
asi bych si ho nekoupil.Ale když se někomu líbí... Jen nechápu proč narvali ty budíky doprostřed auta.By mě z toho bolelo za krkem,si nedovedu představit že bych se místo předsebe díval doprostřed auta...? Ale to maj i některý japonci či citroeny dokonce.Vůbec nechápu proč to rvou doprotřed palubky.
Budíky jsou dál a není třeba tolik přeostřovat. Měl jsem to v Yarisovi a bylo to fajn, naopak mi potom dělalo problém si zvyknout na normální budíky.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.