0
zpět
 

diskuze k tématu: Lancia Musa - pro těžké individualisty

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 00:43, ...hmm..
..divný auto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 08:27,
nahodou pekne auto. Skoda, ze si ho cenia tak vysoko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 10:41, Alex
konečně auto...které má nějakou tvář a neni to okopírovaná a upravená konkurence...perfekt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 11:11, MPV?
Hmmm... Čemu všemu se už dnes neříká MPV, to se jeden nestačí divit. Ve srovnání se skutečnými MPV je Lancia naprosto nepoužitelná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 13:24, RE: MPV?
anonym napsal:
Hmmm... Čemu všemu se už dnes neříká MPV, to se jeden nestačí divit. Ve srovnání se skutečnými MPV je Lancia naprosto nepoužitelná.
Je to miniMPV ... nerovna se autum jako Espace, Galaxy/Sharan/Alhambra, Mazda MPV, nebo treba C8/807/Ulysse. Je to postavene na zakladu maleho auta - urceno do mesta a pro primestsky provoz, oproti klasickym nakupnim taskam nabizi vice prostoru (pochopitelne zejmena do vysky) a vetsi variabilitu interieru pri zachovani rozmeru pudorysu. Dvojcetem je zmineny Fiat Idea, konkurentem by mohl byt treba Renault Modus, minula generace Mazdy 2, Opel Agila/Suzuki Wagon R+, s trochou fantazie i Honda Jazz nebo Ford Fusion.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 14:04, DaM
Bohuzel stejne hnusny jako ostatni Lancie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 14:54, RE: DaM
anonym napsal:
Bohuzel stejne hnusny jako ostatni Lancie
nechci se tě dotknout, ale vzhledem k tvému vkusu bych tě tipnul na majitele německého vozu...nebo se mýlím?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 16:05, Tak to není výhra...
...jak už tu někdo psal, je to horší Modus s cenou lepšího Scénica, ale s neporovnatelnou užitnou hodnotou - opravdu pro individualisty, jimž užitek ani estetika (arciže individuálně nahlížená) nic neříkají...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 18:53, RE: Tak to není výhra...
anonym napsal:
...jak už tu někdo psal, je to horší Modus s cenou lepšího Scénica, ale s neporovnatelnou užitnou hodnotou - opravdu pro individualisty, jimž užitek ani estetika (arciže individuálně nahlížená) nic neříkají...
Nechapu, jak nekdo muze srovnavat Italsku AUTO s francouzskyma pleckama... Takze asi tak by znel opacny nazor cloveka, receneho stejnou retorikou jako tvuj prispevek, zkus se nad sebou chvili zamyslet, jo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 18:54, RE: MPV?
anonym napsal:
Je to miniMPV ... nerovna se autum jako Espace, Galaxy/Sharan/Alhambra, Mazda MPV, nebo treba C8/807/Ulysse. Je to postavene na zakladu maleho auta - urceno do mesta a pro primestsky provoz, oproti klasickym nakupnim taskam nabizi vice prostoru (pochopitelne zejmena do vysky) a vetsi variabilitu interieru pri zachovani rozmeru pudorysu. Dvojcetem je zmineny Fiat Idea, konkurentem by mohl byt treba Renault Modus, minula generace Mazdy 2, Opel Agila/Suzuki Wagon R+, s trochou fantazie i Honda Jazz nebo Ford Fusion.
k C8/807/Ulysse bych jeste doplnil Lancii Phaedru ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 20:47, RE: DaM
anonym napsal:
Bohuzel stejne hnusny jako ostatni Lancie
Zdravím všechny, jsem příznivcem italských aut a v současnosti fandím třeba renesanci Fiatu, který mi přijde, že se po letech SNAD začíná zase nacházet (přestože mi ještě běhá mráz po zádech z poslední verze Cromy), mám moc rád Alfu Romeo a 159 je podle mě klenot, a tak jsem byl zvědav, s čím přijde Lancia, na kterou mám poslední pozitivní vzpomínky z dávného dětství (imponovala mi Thema, dráždila původní Delta). Po genetických pokusech typu Libra jsem čekal, že v designérech se konečně probudí opravdu italský duch. Jenže ať mi prominou skalní fandové Lancie a i Musa samotná, ale z tohoto auta na mě Itálie nedýchá, připadá mi jak navržené někde v bambusové chýši na dálném východě. Ale je to samozřejmě jen můj názor a pro mě znamená Musa jediné: Nad Lancií stále ještě nesvítá..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 21:33, RE: Tak to není výhra...
anonym napsal:
...jak už tu někdo psal, je to horší Modus s cenou lepšího Scénica, ale s neporovnatelnou užitnou hodnotou - opravdu pro individualisty, jimž užitek ani estetika (arciže individuálně nahlížená) nic neříkají...
horší Modus.....dík moc těchto pět minut smíchu jsem dnes opravdu potřeboval
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 22:12, Zase rúmstr!
.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.06.2008 09:52,
Pouze pro těžké individualisty, to jo. Rodina se dvěma dětmi tím nemůže jet ani na nákup ( možná tak pro minerálky). A za 500 tis, no nekupto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.06.2008 17:54, Jo, ale já se bavím
Miky napsal:
Nechapu, jak nekdo muze srovnavat Italsku AUTO s francouzskyma pleckama... Takze asi tak by znel opacny nazor cloveka, receneho stejnou retorikou jako tvuj prispevek, zkus se nad sebou chvili zamyslet, jo?
o autech, a to mi tento pokus moc možností nedává... BTW: jakže - francouzská plečka? Vy toho o autech moc nevíte, dítě hloupé, zblblé..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.06.2008 21:50, RE: DaM
anonym napsal:
nechci se tě dotknout, ale vzhledem k tvému vkusu bych tě tipnul na majitele německého vozu...nebo se mýlím?
ano, Porsche Carrera 911...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 16:17, odborník
no to je ale hnus........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 16:53, Lancia Musa
Tu Lanciu Musu pro těžké invalidisty bych moc chtěl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 18:02, RE: DaM
anonym napsal:
nechci se tě dotknout, ale vzhledem k tvému vkusu bych tě tipnul na majitele německého vozu...nebo se mýlím?
Jsem autorem puvodniho prispevku o nehezkych Lanciich. Co se meho vkusu tyce, tak nemce, francouze, italy a spanely mam az na poslednich mistech. U mne vedou japonci, zejmena Hondy. A protoze se mi nejen libi, ale jsou zaroven spolehlive a maji uzasne motory, rad si je i kupuju. Tuhle zrudu si fakt muze koupit jenom tezkej individualista bez vkusu. Tot muj nazor, za kterym si stojim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 20:40, RE: DaM
anonym napsal:
Jsem autorem puvodniho prispevku o nehezkych Lanciich. Co se meho vkusu tyce, tak nemce, francouze, italy a spanely mam az na poslednich mistech. U mne vedou japonci, zejmena Hondy. A protoze se mi nejen libi, ale jsou zaroven spolehlive a maji uzasne motory, rad si je i kupuju. Tuhle zrudu si fakt muze koupit jenom tezkej individualista bez vkusu. Tot muj nazor, za kterym si stojim.
no tak to sorry, ale dát dohromady němce s francouzy a obzvláště italy to už chce silný žaludek, ty auta se liší vzhledově jako den a noc.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.