0
zpět
 

diskuze k tématu: Lancia - jaká je?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 09:20, kappa
znamy ma kappu jtd v kombiku a mozem potvrdit ozaj luxusne vozenie a velmi dobra vybava za tie prachy.na kombik ale ubohy batozinovy priestor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 11:22, Auta za zenitem
Co se tyce tech problemu s Lanciemi, tak potreba si uvedomit, ze v pripade Kappy se bavime o deset let i vice starych autech. Je otazkou jestli ma velky vyznam kupovat ted desetilete auto na nekolik dalsich let. Proste Lancia neLancia pokud clovek kupuje desetilete vozidlo musi pocitat s tim, ze uz kolem toho bude trosku behat bez ohledu na znacku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 13:02, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
Co se tyce tech problemu s Lanciemi, tak potreba si uvedomit, ze v pripade Kappy se bavime o deset let i vice starych autech. Je otazkou jestli ma velky vyznam kupovat ted desetilete auto na nekolik dalsich let. Proste Lancia neLancia pokud clovek kupuje desetilete vozidlo musi pocitat s tim, ze uz kolem toho bude trosku behat bez ohledu na znacku.
suhlas. Som dlho jazdil na Delte TDs, natocil som viac ako 80tkm a bol som uplne spokojny - na talianske auto. Je pravda, ze elektrika obcas blbla, ale nikdy ma nenchala v stichu.
Talian potrebuje vela lasky a pozornosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 16:52, RE: kappa
anonym napsal:
znamy ma kappu jtd v kombiku a mozem potvrdit ozaj luxusne vozenie a velmi dobra vybava za tie prachy.na kombik ale ubohy batozinovy priestor.
Tak k lancii K,za ty prachy nehorázný pekáč,pohodlý,prostorný,mohutné zpracování,ale do jtd bych asi nešel,to radši Tds 2.4 Mají krásný brumlavý zvuček!!!Se slušným zacházením a dávání segnoře to co potřebuje se odvděčí.P.S Netočit to za studena přes 3000 ot.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 16:52, RE: kappa
anonym napsal:
znamy ma kappu jtd v kombiku a mozem potvrdit ozaj luxusne vozenie a velmi dobra vybava za tie prachy.na kombik ale ubohy batozinovy priestor.
Tak k lancii K,za ty prachy nehorázný pekáč,pohodlý,prostorný,mohutné zpracování,ale do jtd bych asi nešel,to radši Tds 2.4 Mají krásný brumlavý zvuček!!!Se slušným zacházením a dávání segnoře to co potřebuje se odvděčí.P.S Netočit to za studena přes 3000 ot.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 18:34, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
Co se tyce tech problemu s Lanciemi, tak potreba si uvedomit, ze v pripade Kappy se bavime o deset let i vice starych autech. Je otazkou jestli ma velky vyznam kupovat ted desetilete auto na nekolik dalsich let. Proste Lancia neLancia pokud clovek kupuje desetilete vozidlo musi pocitat s tim, ze uz kolem toho bude trosku behat bez ohledu na znacku.
prdlačky, některé auta drží i 30 let, jen nesmíte být zvyklí na sráče
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 18:48, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
prdlačky, některé auta drží i 30 let, jen nesmíte být zvyklí na sráče
Jasně, taky ne každý má prachy na zánovní auto a jezdit se musí. Dnes mám sice auto zánovní, ale taky jsem nějak začínal, takže ty kecy tady moc nedávám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 16:57, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
Jasně, taky ne každý má prachy na zánovní auto a jezdit se musí. Dnes mám sice auto zánovní, ale taky jsem nějak začínal, takže ty kecy tady moc nedávám.
V článku je třeba šílený blábol, že dotyčná Lancia má s Tipem/Temprou shodné dveře - to snad autor psal totálně ožralý.

(jako že o mlamojích z Tipcarsu nemám kdovíjaké mínění a něčekám nic, tak tohle mi málem natrhlo bránici).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 08:19, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
V článku je třeba šílený blábol, že dotyčná Lancia má s Tipem/Temprou shodné dveře - to snad autor psal totálně ožralý.

(jako že o mlamojích z Tipcarsu nemám kdovíjaké mínění a něčekám nic, tak tohle mi málem natrhlo bránici).
mimo kliky jsou shodné, ty mlamoji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.01.2008 08:49, RE: Auta za zenitem
anonym napsal:
V článku je třeba šílený blábol, že dotyčná Lancia má s Tipem/Temprou shodné dveře - to snad autor psal totálně ožralý.

(jako že o mlamojích z Tipcarsu nemám kdovíjaké mínění a něčekám nic, tak tohle mi málem natrhlo bránici).
evidentně jste porovnával jen dle vzhledu někde na fotkách, ale ty dveře mají skutečně shodné rozměry, panty i zámky sedí, takže v případě největší nouze je lze navzájem použít. Otázkou je sice estetické hledisko, neboť dedra má jiné kliky dveří, navíc umístěné na odlišném místě, rámy okének a několik dalších věcí odlišných. Nicméně v rámci unifikace dílů mezi těmito značkami jsou dveře z čistě montážního hlediska záměnné... M.Oborník
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.