0
zpět
 

diskuze k tématu: Vůz Kia ze Žiliny bude v Česku stát 340 tisíc

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 00:50, pěkné
I když nějak Kiu nemusím, tak tento model se mně určitě líbí a za dané pěníze by jsem do něj určitě šel. Náhradní díly budou celkem přístupně, protože polovinu jich dělníci pronesou vrátnicí, tak proč ne? A navíc o 1,6 naftě jsem slyšel jen chválu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 09:35, RE: pěkné
Falco napsal:
I když nějak Kiu nemusím, tak tento model se mně určitě líbí a za dané pěníze by jsem do něj určitě šel. Náhradní díly budou celkem přístupně, protože polovinu jich dělníci pronesou vrátnicí, tak proč ne? A navíc o 1,6 naftě jsem slyšel jen chválu.
Zajímavá je ta zmínka o pneu Michelin. Je vidět, že na Kumho nebo Hankook někteří Evropani pořád špatně slyší - a kolikrát neoprávněně. Jinak kombi v úpravě N1, 1,6 CRDi - proč ne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 10:32, Hodnocení
Ze zkušenosti vím, že vůbec nemá smysl auto hodnotit, dokud ho neuvidím a neposadím se do něj. Pro mně není až tak důležitý vzhled, jako spíš užitné vlastnosti a pohodlí.

Kdyby to auto mělo za těch 340 tis. i klimu, do kufru se vešel kočárek a na zadních sedadlech bylo hodně místa, tak bych o tom uvažoval. Takových aut v této cenové relaci totiž moc není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 18:54, RE: Hodnocení
Riccardo napsal:
Ze zkušenosti vím, že vůbec nemá smysl auto hodnotit, dokud ho neuvidím a neposadím se do něj. Pro mně není až tak důležitý vzhled, jako spíš užitné vlastnosti a pohodlí.

Kdyby to auto mělo za těch 340 tis. i klimu, do kufru se vešel kočárek a na zadních sedadlech bylo hodně místa, tak bych o tom uvažoval. Takových aut v této cenové relaci totiž moc není.
Ja som to už videl naživo zvonku aj zvnútra, a verte mi budete veľmi milo prekvapený. Je to kvalitné auto za málo peňazí, uvidíme ako to bude so spoľahlivosťou, ale už keď výrobca dáva tu 7 ročnú záruku tak asi vie prečo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.11.2006 22:18, Prodejný kousek
Tak vážení myslím že se bude jednat o hodně prodejný kousek, obzvláště ve verzi 1.6 CRDI a v případě, že bude mít kombík aspoň 420litrů v kufru a cenu kolem 400tisíc tak si myslím že Škodárně hodně klesnou čísla nejen z domácích prodejů. No necháme se překvapit uvidíme po pár měsících prodeje!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 23:08, RE: Hodnocení
Riccardo napsal:
Ze zkušenosti vím, že vůbec nemá smysl auto hodnotit, dokud ho neuvidím a neposadím se do něj. Pro mně není až tak důležitý vzhled, jako spíš užitné vlastnosti a pohodlí.

Kdyby to auto mělo za těch 340 tis. i klimu, do kufru se vešel kočárek a na zadních sedadlech bylo hodně místa, tak bych o tom uvažoval. Takových aut v této cenové relaci totiž moc není.
Klimu to nema, takze 340 + zruba 30tis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.12.2006 20:15, Ale ano
Tahle KIA se povedla! Vypada opravdu dobre. Az z toho nehcapu.. :)
Asi bych sel do ni i ja.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 16:35, Japonec
Mne sa tiez pozdáva ale dosť sa mi podobá na toyotu corolu
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.