0
zpět
 

diskuze k tématu: Kia vyšetřuje požár modelu Cee'd

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.12.2006 09:21, ceednik
No to byl humbuk, jak to bude skvělé auto, za ty peníze. A 7 letá záruka k tomu... No a pak to takhle dopadne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.12.2006 14:25, RE: ceednik
Máca napsal:
No to byl humbuk, jak to bude skvělé auto, za ty peníze. A 7 letá záruka k tomu... No a pak to takhle dopadne.
Špatný kus na začátku výroby, souhra nepříznivých okolností, neodhalené poškození nějaké části elektroinstalace a kdo ví co
ještě to mohlo způsobit? Až jich shoří víc, budu si myslet, že to bude chyba konstrukce. Zatím si to nemyslím. Navíc na mě KIA Žilina
působí dost hi tec - nejsou to amatéři... .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.12.2006 15:20, RE: ceednik
Vládík napsal:
Špatný kus na začátku výroby, souhra nepříznivých okolností, neodhalené poškození nějaké části elektroinstalace a kdo ví co
ještě to mohlo způsobit? Až jich shoří víc, budu si myslet, že to bude chyba konstrukce. Zatím si to nemyslím. Navíc na mě KIA Žilina
působí dost hi tec - nejsou to amatéři... .
To auto se mi zatím ale celkem líbí. Ale jak souhra nepříznivých okolností? Vše se má dimenzovat tak, aby se za ŽÁDNÝCH okolností a ještě s rezervou nic nestalo. Jde vidět jak se v dnešní době všecko nastavuje jen o chloupek víc než je nutnost a jak hafo moderních věcí není tak zcela odzkoušených. Nezapomenu jak známému blbnul na P306 centrál, když jsme parkovali u drátu vysokého napětí. Nemyslím si, že Kia je proto horší než Focus / Golf a jiné pseudovozíčky. Jen to ukazuje kam ty dnešní auta obecně spějí. ...Na Saabu 900 nebo na Méďovi W123 se najezdil klidně milion km a všecko vydrřelo pracovat na jedničku a nikdo se v tom nemusel bastlit a servis už vůbec ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.12.2006 16:32, RE: ceednik
Ráďa napsal:
To auto se mi zatím ale celkem líbí. Ale jak souhra nepříznivých okolností? Vše se má dimenzovat tak, aby se za ŽÁDNÝCH okolností a ještě s rezervou nic nestalo. Jde vidět jak se v dnešní době všecko nastavuje jen o chloupek víc než je nutnost a jak hafo moderních věcí není tak zcela odzkoušených. Nezapomenu jak známému blbnul na P306 centrál, když jsme parkovali u drátu vysokého napětí. Nemyslím si, že Kia je proto horší než Focus / Golf a jiné pseudovozíčky. Jen to ukazuje kam ty dnešní auta...
To je možné, že sa staré autá kazili menej ale ak aj nejaky 30-rocny mercedes pri testovani zhorel, spomenie si na to dakto?
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.