0
zpět
 

diskuze k tématu: Jakou koupit motorku?

kategorie zařazení tématu: motorky
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 04:04, PRVNÍ!
A první jsem i tady, takže mufíku, nasrat, ty první nejsi, heč!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 08:45, výkon moto
s tím doporučením výkonu pro normálně fyzicky zdatného muže si nemyslím že to tak je, znám dost holek co maji 60-70kg a jezdí na 1000cm3 se 100 a více koňmi....a nebo na chopperech...a zvládají to, je fakt že jejich styl jízdy je odlišný od chlapů, neriskují a nejezdí jak pí*a....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:26, RE: PRVNÍ!
Šakal napsal:
A první jsem i tady, takže mufíku, nasrat, ty první nejsi, heč!
Ne, ne, ne, to já byl první! Že ti naplácám na zadek! ty, ty, ty!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:33, RE: PRVNÍ!
cruise napsal:
Ne, ne, ne, to já byl první! Že ti naplácám na zadek! ty, ty, ty!
tak a teď mi všichni závidíte...jsem celý od sperma, jak jsem se vzrušil...nevím, ale asi se osprchnu, ale to až večer, za chvíli zas napíšu pod jiným jménem a zas si prožiju orgasmus sám se sebou...mám se moc rád.... ještě, že existuje registrované partnerství...zaregistruji se sám se sebou a budu se milovat až do konce života...budu si nosit květiny a sám se budu zvát na večeře...miluji se...Váš zloděj nicků...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 11:36, PRO REDAKCI !!!!
Dobrý den, obracím se na redakci s dotazem, jestli čtou někdy diskuze a vidí, co se tam děje. Například příspěvek, který jen hned nad tímto. Mohli byste prosím nějak zablokovat IP, aby se ten člověk mohl jen číst, ale nemohl psát komentáře? Opravdu to už hraničí se vším psát o ukájení se tady na TIPCARS. Dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 11:56, RE: PRO REDAKCI !!!!
mufik.martin napsal:
Dobrý den, obracím se na redakci s dotazem, jestli čtou někdy diskuze a vidí, co se tam děje. Například příspěvek, který jen hned nad tímto. Mohli byste prosím nějak zablokovat IP, aby se ten člověk mohl jen číst, ale nemohl psát komentáře? Opravdu to už hraničí se vším psát o ukájení se tady na TIPCARS. Dekuji
Dobrý den, na registraci jmen se již pracuje, spuštění očekávejte v průběhu několika týdnů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 12:59, RE: PRO REDAKCI !!!!
Karel - TipCars.com napsal:
Dobrý den, na registraci jmen se již pracuje, spuštění očekávejte v průběhu několika týdnů.
Mě nejde jen o registraci, ale celkově od zablokování určitým lidem psát do diskuze. Nejde jen o to, že se vydává za naše nicky, ale i o to, že i pod anonymem nebo novým nickem píše opravdu nehodící se příspěvky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 14:09, RE: PRO REDAKCI !!!!
mufik.martin napsal:
Mě nejde jen o registraci, ale celkově od zablokování určitým lidem psát do diskuze. Nejde jen o to, že se vydává za naše nicky, ale i o to, že i pod anonymem nebo novým nickem píše opravdu nehodící se příspěvky.
bohuzel si ale myslim ze tomuto nelze technicky zabranit! jedine snad ze by redaktori a spravci sedeli u PC, cetli a promazavali diskuze, snad to bude mozne... na zadnem serveru se to jinak nedela, nekde snad funguje jakysi system ktery neuverejni prispevky s vulgarnimi vyrazy, ale i to se da obejit ze misto jednoho pismena napisi napr "."

inu slovy klasika "kdyz je blba hlava, trpi cele telo"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 14:23, RE: PRO REDAKCI !!!!
MaClaud napsal:
bohuzel si ale myslim ze tomuto nelze technicky zabranit! jedine snad ze by redaktori a spravci sedeli u PC, cetli a promazavali diskuze, snad to bude mozne... na zadnem serveru se to jinak nedela, nekde snad funguje jakysi system ktery neuverejni prispevky s vulgarnimi vyrazy, ale i to se da obejit ze misto jednoho pismena napisi napr "."

inu slovy klasika "kdyz je blba hlava, trpi cele telo"
no tak konečně registrace, jinak příspěvky pojmenované "zloděj nicků" docela chápu, je to reakce na magora, který tu nicky krade a tak mu někdo oplácí stejnou mincí....ale určitě to sem moc nepatří, to je pravda, jenže znáte to, akce vyvolává reakci...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 14:36, RE: PRO REDAKCI !!!!
mufik.martin napsal:
Dobrý den, obracím se na redakci s dotazem, jestli čtou někdy diskuze a vidí, co se tam děje. Například příspěvek, který jen hned nad tímto. Mohli byste prosím nějak zablokovat IP, aby se ten člověk mohl jen číst, ale nemohl psát komentáře? Opravdu to už hraničí se vším psát o ukájení se tady na TIPCARS. Dekuji
Opravdu,něco by se stím udělat mělo.Skutečnost je taková.....že do diskuzí ani nic nepíšu,protože nemám náladu se tu s někým hádat.Na Tipcars se jen dívám po autech a čtu recenze.A z některých příspěvků jasně vyplívá.....že se z Tipcars pomalu stává server jako třeba Auto.cz tam už ani nepáchnu,jo psal jsem tam pod jiným nickem,ale bylo to to samé.Jen hádky a nic z toho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 15:06, RE: PRO REDAKCI !!!!
mufik.martin napsal:
Mě nejde jen o registraci, ale celkově od zablokování určitým lidem psát do diskuze. Nejde jen o to, že se vydává za naše nicky, ale i o to, že i pod anonymem nebo novým nickem píše opravdu nehodící se příspěvky.
Myslím že je zcela reálné tyto nevhodné příspěvky po spuštění registrace mazat - pokusíme se tak udržovat pod články pouze kvalitní diskuse k tématu. Do té doby prosíme o strpení. Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 15:35, RE: PRO REDAKCI !!!!
Karel - TipCars.com napsal:
Myslím že je zcela reálné tyto nevhodné příspěvky po spuštění registrace mazat - pokusíme se tak udržovat pod články pouze kvalitní diskuse k tématu. Do té doby prosíme o strpení. Díky
Myslim, ze nemluvim pouze za sebe, kdyz redakci TIPCARS podekuju, ze se snazi. Urcite by nebylo spatne kdyby po zprovozneni registrace nekco cas od casu kouknul do diskuze, odpovedel na nejaky dotaz a obcas nejaky vulgarni vymazal. Jinak k tomu AUTO.CZ mate pravdu, dost casto je to tam i horsi jak tady, jen se hadaji jestli je lepsi S4 nebo M3 a urazi se a o autech tam nepadne ve finale ani slovo, a hlavne nemate silu to cist az do konce kde se mozna objevi zminka o recenzovanem aute. Mozna by nebylo spatne, kdyby soucasti registrace bylo souhlaseni s podminkami, ktere kdyz se porusi tak bude registrovany ucet zrusen. Ono pak nekoho prejde se kazdy den registrovat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 16:22, RE: PRO REDAKCI !!!!
mufik.martin napsal:
Myslim, ze nemluvim pouze za sebe, kdyz redakci TIPCARS podekuju, ze se snazi. Urcite by nebylo spatne kdyby po zprovozneni registrace nekco cas od casu kouknul do diskuze, odpovedel na nejaky dotaz a obcas nejaky vulgarni vymazal. Jinak k tomu AUTO.CZ mate pravdu, dost casto je to tam i horsi jak tady, jen se hadaji jestli je lepsi S4 nebo M3 a urazi se a o autech tam nepadne ve finale ani slovo, a hlavne nemate silu to cist az do konce kde se mozna objevi zminka o recenzovanem aute. Mozna by n...
chlapi nerozčilujte se , je to všude, kde je nějaká diskuze, ne jen na Tipcarsu. Vždy se najde nějaký duševní chudák, který si pod rouškou anonymity na netu léčí své komplexy malosti. Přehlížejme je, oni za to vlastně nemohou, nikdo z nás nevíme jak moc jsou vlastně nemocní... Třeba je jejich matka předčasně odstavila od prsu a oni mají doživotní následky..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 16:49, Volové
Kterej mamlas tohle sepsal? Vždyť to je samá kravina!! Pěkně jste budoucímu motořkáři popelti hlavu!! Řeči typu že naháč se hodí spíš jen do města, nebo enduro maximálně na přesuvy po rozbité cestě, to je fakt supr... Tohle mohl sepsat maximálně zarytej plechovkář, a chtěl bych vidět těch bezmála 500t. modelů ze kterých si může vybrat, pěkně jsem se zasmál)))))))))))))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 22:02, RE: PRO REDAKCI !!!!
Magnuss napsal:
chlapi nerozčilujte se , je to všude, kde je nějaká diskuze, ne jen na Tipcarsu. Vždy se najde nějaký duševní chudák, který si pod rouškou anonymity na netu léčí své komplexy malosti. Přehlížejme je, oni za to vlastně nemohou, nikdo z nás nevíme jak moc jsou vlastně nemocní... Třeba je jejich matka předčasně odstavila od prsu a oni mají doživotní následky..
Moje matka mě neodstavila od prsu, ale od pořádný kozy, má totiž šestky, takže, i když jsem sál krátce, tak jsem toho vypil poměrně dost, vždy mě tím mlékem celého postříkala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 23:33, RE: PRO REDAKCI !!!!
Magnuss napsal:
Moje matka mě neodstavila od prsu, ale od pořádný kozy, má totiž šestky, takže, i když jsem sál krátce, tak jsem toho vypil poměrně dost, vždy mě tím mlékem celého postříkala.
Ale je fakt, že při porodu jsem spad přímo na hlavu a pan porodník mi při tom ještě šláp nechtěně na krk, ale já se s tím vyrovnal a dnes jsem zdravý silný chlapec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 08:51, Moto
Pro začátečníka doporučuji i prohlídku motorek na okruzích ve dnech, které pořádá výrobce. Většinou když si někdo chce koupit motorku, už někoho zná, kdo ji má. Já jsem začínal na enduru a přešel jsem přes naháče na cestovní rychlou. Mam rad endura pro jejich ovladatelnost a pro posaz jako na kole s motorem, naháč už dle meho nazoru klade vyšší požadavky na udržení stability
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 09:43, RE: Moto
Martaslover napsal:
Pro začátečníka doporučuji i prohlídku motorek na okruzích ve dnech, které pořádá výrobce. Většinou když si někdo chce koupit motorku, už někoho zná, kdo ji má. Já jsem začínal na enduru a přešel jsem přes naháče na cestovní rychlou. Mam rad endura pro jejich ovladatelnost a pro posaz jako na kole s motorem, naháč už dle meho nazoru klade vyšší požadavky na udržení stability
a jsem tu zase chlapi...už jsem se zas tak vzrušil, až to není hezký...počítám, že zas dnes napíšu pod izím nickem, jako to dělám vždycky a zase se u toho uspokojím...jsem fakt třída jo a když vydržíte, budu vám povídat za chvíli o MOJÍ mámě a o tom, jak jsem se narodil...vydržte, to bude počteníčko...miluji Vás hoši...miluji všechny kluky... Váš zloděj nicků...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 09:46, RE: PRO REDAKCI !!!!
Magnuss napsal:
Moje matka mě neodstavila od prsu, ale od pořádný kozy, má totiž šestky, takže, i když jsem sál krátce, tak jsem toho vypil poměrně dost, vždy mě tím mlékem celého postříkala.
Je vidět, že si podobné instrumenty viděl jen v nějakém tematicky zaměřeném časopisu či filmu, jinak bys věděl, že obrovský objem zvenku neznamená to samé uvnitř. To jen na okraj... jinak k registraci se připojuju, a se skřípěním zubů klidně i k "cenzuře".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 10:41, skútry a to ostatní
V článku mi chybí kategorie skútrů.
K diskusi o registaci diskutujících: Moc to stejně nepomůže. Kdybyste, chlapi, ignorovali zloděje nicků, za chvíli by je to přestalo bavit a přestali by.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.