0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Genesis Coupé 3.8 V6: Svalovec ze staré školy

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.09.2011 12:36, Cena
Cena je zajímavá, nicméně ve státech bysme si mohli koupit za tuto cenu dva Genesisy.
Jinak k těm brzádm, myslel jsem, že tam jsou Bremba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.09.2011 15:38, misto vzadu
Kdyz jsem si sedl se svymi 184 cm dozadu, citil jsem se jako bezhlavy jezdec. Kvuli nizkemu oknu a chic profilu auta je to i pres slusna sedadla jen pro deti. Jinak ale sympaticky pocin.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.09.2011 16:35, RE: Cena
TwinT napsal:
Cena je zajímavá, nicméně ve státech bysme si mohli koupit za tuto cenu dva Genesisy.
Jinak k těm brzádm, myslel jsem, že tam jsou Bremba.
cena mi tedy zajímavá nepřijde, v kontextu toho že 370Z stojí od nějakých 950k výše...navíc pokles ceny u korejců je extrémní, viz. Sonata, XG apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.09.2011 17:07, RE: misto vzadu
apo napsal:
Kdyz jsem si sedl se svymi 184 cm dozadu, citil jsem se jako bezhlavy jezdec. Kvuli nizkemu oknu a chic profilu auta je to i pres slusna sedadla jen pro deti. Jinak ale sympaticky pocin.
Příjde mi to ale jako nemístná poznámka. Všechna sportovní "náčiní" se dělají maximálně jako 2+2, takže dozadu se vzrostlý dospělý určitě pohodlně neposadí. Možná nějaký menšího vzrůstu řekněme do cca 170cm.
Tohle jsou auta pro řidiče a ne pro spolujezdce nebo si snad myslíte, že majitel tohoto pěkného Genesisu bude vozit 4 dospěláky? Maximálně jednoho a to svýho partnera. Nejčastěji ale sám...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.09.2011 20:50, RE: Cena
tomaskrtek napsal:
cena mi tedy zajímavá nepřijde, v kontextu toho že 370Z stojí od nějakých 950k výše...navíc pokles ceny u korejců je extrémní, viz. Sonata, XG apod.
A koupit si Hyundaie místo famózního zetka může asi jenom blázen...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.09.2011 08:28, RE: misto vzadu
zigi napsal:
Příjde mi to ale jako nemístná poznámka. Všechna sportovní "náčiní" se dělají maximálně jako 2+2, takže dozadu se vzrostlý dospělý určitě pohodlně neposadí. Možná nějaký menšího vzrůstu řekněme do cca 170cm.
Tohle jsou auta pro řidiče a ne pro spolujezdce nebo si snad myslíte, že majitel tohoto pěkného Genesisu bude vozit 4 dospěláky? Maximálně jednoho a to svýho partnera. Nejčastěji ale sám...
a co M3? ta má vzadu místa habakuk. měl jsem Infiniti G35 coupe, taky místa relativně dost, čtyři normální lidi by tam mohli jet i docela dlouhou štreku. u tohohle korejskýho ´´zázraku´´ to spíš vypadá jako zadní nouzová místa v 911ce. to už bylo víc místa v Maserati 3200/4200. jinak hezká hláška- ´´Maximálně jednoho a to svýho partnera.´´ myslím že tenhle paskvil si za tyhle peníze může koupit jen pozér a těch je mezi 4%ními hafo.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.