0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic Type-R - letecká show 201 koníků

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.10.2007 02:07,
nádhera...až někdy bude BMW dělat s takovou precizností M3 tak potom bude možná pro mě zajímavá :)))) Zatím je pro mě Hondice to nej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.10.2007 07:06, RE: bez předmětu
anonym napsal:
nádhera...až někdy bude BMW dělat s takovou precizností M3 tak potom bude možná pro mě zajímavá :)))) Zatím je pro mě Hondice to nej
tak tak , němci to začali a japončíci užf předehnali, to je potřeba si uvědomit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.10.2007 13:02, bez předmětu
Samá chvála-tu nevyvracím.Kde však s takovým vozidlem jezdit,anebo 70,9O a 13O je prosrandu králíkum,hlavně když si užijem adrenalínu,který je ve většině případů,hlavním stavebním materiálem pro pomníčky kolem silnic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.10.2007 17:56, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Samá chvála-tu nevyvracím.Kde však s takovým vozidlem jezdit,anebo 70,9O a 13O je prosrandu králíkum,hlavně když si užijem adrenalínu,který je ve většině případů,hlavním stavebním materiálem pro pomníčky kolem silnic.
Věřte, že spoustu zážitků a adrenalinu naberete i v povolených rychlostech. Na okreskách platí devadesátka, přičemž často na nich nelze jet třeba ani sedmdesát. A právě zde nastupuje Type-R. Navíc není problém vyhledat uzavřenou plochu a trochu si zařádit ...
Já tvrdím většinou opak. Čím silnější vůz, tím s ním řidiči jezdí obezřetněji a neriskují tolik, jako někteří řidiči slabých tříválcových motorů, kteří musí za každou cenu předjet a přičemž jim tento manévr tvrvá neuvěřitelně dlouho. Pokud se silným autem budete předjíždět jako by jste seděl v slabém, tak vždy tento manévr zvládnete s velkou rezervou. Tudíž bezpečně. A to platí i o Type-R. Mimochodem výkonu není nikdy dostatek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.10.2007 23:30, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Samá chvála-tu nevyvracím.Kde však s takovým vozidlem jezdit,anebo 70,9O a 13O je prosrandu králíkum,hlavně když si užijem adrenalínu,který je ve většině případů,hlavním stavebním materiálem pro pomníčky kolem silnic.
Se nauč jezdit dvoustovkou debile.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.10.2007 23:17, RE: bez předmětu
Petr napsal:
Věřte, že spoustu zážitků a adrenalinu naberete i v povolených rychlostech. Na okreskách platí devadesátka, přičemž často na nich nelze jet třeba ani sedmdesát. A právě zde nastupuje Type-R. Navíc není problém vyhledat uzavřenou plochu a trochu si zařádit ...
Já tvrdím většinou opak. Čím silnější vůz, tím s ním řidiči jezdí obezřetněji a neriskují tolik, jako někteří řidiči slabých tříválcových motorů, kteří musí za každou cenu předjet a přičemž jim tento manévr tvrvá neuvěřitelně dlouho. Pokud ...
presne tak,, silnejsi auto se skvelym podvozkem je bezpecnejsi nez piloti htp a formanu viz treba u nas v praci...totalni tragedie! Je pravda ze debil za volantem silneho auta to je taky bomba!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.01.2008 23:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Se nauč jezdit dvoustovkou debile.
Tak to mě nutí reagovat! Blbější připomínku jsi si už vybrat nemohl, viď ?! Tady se pozná inteligence.... Odhadoval bych tě tak na 18 let co si půjčil tatínkovo Octávii TDi (nebo možná máš odhoněnýho japonce z 85 r.v. v dezolátním stavu) a někde z hodně dlouhého kopce jsi to rozvalil na 205km/hod a teď jsi king of the road... Jestli takový nejsi, omlouvám se, ale stejně nejspíš budeš pobouřeně reagovat, že Tvé auto je to nejlepší co člověk může na silnici potkat a ty jsi the best of řidič...
Přiměřené rychlosti zdar!
Tomáš
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.