0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo kombi - s benzínem a automatem

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 01:01, jen rejpu
kucííí, jestli tam lijete naftu tak se divim že to jede )) (chyba v tabulce)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:48, RE: jen rejpu
anonym napsal:
kucííí, jestli tam lijete naftu tak se divim že to jede )) (chyba v tabulce)
Díky za poznámku. Šéfredaktor to hned opravil. Osobně už jsem zmatenej, co auto vůbec pojídá LPG, benzín, nafta a úplně nejvíce jsem zmaten z BIO nafty )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 12:56, řadící páka
Kristepane to má fofrklacek jak rajčáky v DH 112... Ale jinak krásné auto!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.04.2008 12:34, RE: řadící páka
anonym napsal:
Kristepane to má fofrklacek jak rajčáky v DH 112... Ale jinak krásné auto!!!!!
No já si myslím, že Passat by se měl třást už dávno, a navíc si ani nemyslím, že by byl na nějakém, trůnu. S Pašíkem jsem nedávno docela dost popojížděl a neměl jsem v něm pocit z ničeho vyjímečného, sorry. A takové ty kecy, že už jenom když bouchneš dveřmi, tak cítíš tu německou preciznost, tak to fakt ne, nic jsem necítil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 19:52, RE: řadící páka
anonym napsal:
No já si myslím, že Passat by se měl třást už dávno, a navíc si ani nemyslím, že by byl na nějakém, trůnu. S Pašíkem jsem nedávno docela dost popojížděl a neměl jsem v něm pocit z ničeho vyjímečného, sorry. A takové ty kecy, že už jenom když bouchneš dveřmi, tak cítíš tu německou preciznost, tak to fakt ne, nic jsem necítil.
Osobně současného Passata považuji za průměr třídy. Před pár lety byl pasován některými médii za krále třídy atd., proto jsem tento výrok s nadsázkou použil ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.04.2008 21:39, RE: řadící páka
Petr - TipCars.com napsal:
Osobně současného Passata považuji za průměr třídy. Před pár lety byl pasován některými médii za krále třídy atd., proto jsem tento výrok s nadsázkou použil ..
No to nebylo směřováno přímo na Vás, nýbrž na celkové chápání a přeceňování Passata. Je potřeba si uvědomit, že se píše rok 2008, takže nějaké TDI, nebo podobné archaické motory tady nemají místo. Jistota podvozku taky není proti konkurentům přesvědčivá.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.