0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo Combi 2,0 TDCI nebo Citroen C5 2,2 HDI?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 14:26, názor
tak mám z toho takovej pocit, že bych si diesela ani nekoupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 16:09, mondeo
Zdravím, pokud chcete opravdu seriozni radu, resp. vlastní zkušenosti majitelů tohoto vozu ,mohu doporučit www.cmc.wz.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 16:23, sedana
KONEČNĚ NĚKDO KDO MÁ ROZUM A NEVYBÍRÁ SI PASSATA B6.....
OBA DVA SOU DO VELIKOSTI SUPER,ALE JÍZDNÍ VL.MÁ KAŽDÝ JINÉ.FORD MÁ VÍCE TVRDŠÍ NALADĚNÍ A V ZATÁČCCE SEDÍ JAKO PŘIBITÝ,ALE CITRON JE TAKY DOBRÝ MÁ PODVOZEK HODNĚ DO KOMFORTNA.MĚL SEM MOŽNOST S NÍM JET POUZE JEDNOU,ALE STÁLO TO ZATO JEN SE TO TAK HOUPE A ČLOVĚK SI KRÁSNĚ ODPOČINE,POKUD NEŘÍDÍ,NEVÍM KOLIK STOJÍ TY ZELENÝ KOULE,ALE SPÍŠ BYCH VĚŘIL KLASICE....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 16:53, RE: názor
dave napsal:
tak mám z toho takovej pocit, že bych si diesela ani nekoupil.
precital som na tomto serveri uz dost recenzii ale vo vacsine pripadov mi turbodiesely vyjdu ako kopa srotu..(teda po cca 100 000km). Je to mozne?Kto to konstruuje?V dnesnej dobe?Viem, ze s pribudajucim vykonom ubudaju tradicne prednosti dieselov-spotreba a trvacnost ale fakt zacinam mat pocit ze (podla napisaneho) je kupa takehoto ojazdeneho motora (s autom samozrejme) stupením do hovna...Nebude to obchodnou strategiou vyrobcov?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 17:11, RE: názor
Milan napsal:
precital som na tomto serveri uz dost recenzii ale vo vacsine pripadov mi turbodiesely vyjdu ako kopa srotu..(teda po cca 100 000km). Je to mozne?Kto to konstruuje?V dnesnej dobe?Viem, ze s pribudajucim vykonom ubudaju tradicne prednosti dieselov-spotreba a trvacnost ale fakt zacinam mat pocit ze (podla napisaneho) je kupa takehoto ojazdeneho motora (s autom samozrejme) stupením do hovna...Nebude to obchodnou strategiou vyrobcov?
víš,on možná přemýšlí i o passatu,ale o něm bylo napsáno už dost a navíc ma třeba strach,aby se do něj zase nějakej čůrák,a že je jich tady dost,nepustil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 19:05, RE: názor
kwitecko napsal:
víš,on možná přemýšlí i o passatu,ale o něm bylo napsáno už dost a navíc ma třeba strach,aby se do něj zase nějakej čůrák,a že je jich tady dost,nepustil...
Jak tak koukám, tak už se nějaký ten...... našel,že.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 22:02, RE: sedana
DEKTR1 napsal:
KONEČNĚ NĚKDO KDO MÁ ROZUM A NEVYBÍRÁ SI PASSATA B6.....
OBA DVA SOU DO VELIKOSTI SUPER,ALE JÍZDNÍ VL.MÁ KAŽDÝ JINÉ.FORD MÁ VÍCE TVRDŠÍ NALADĚNÍ A V ZATÁČCCE SEDÍ JAKO PŘIBITÝ,ALE CITRON JE TAKY DOBRÝ MÁ PODVOZEK HODNĚ DO KOMFORTNA.MĚL SEM MOŽNOST S NÍM JET POUZE JEDNOU,ALE STÁLO TO ZATO JEN SE TO TAK HOUPE A ČLOVĚK SI KRÁSNĚ ODPOČINE,POKUD NEŘÍDÍ,NEVÍM KOLIK STOJÍ TY ZELENÝ KOULE,ALE SPÍŠ BYCH VĚŘIL KLASICE....ZDAR
a jak ses na tom s rozumem ty dektre1 ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.04.2006 09:17, RE: sedana
DEKTR4 napsal:
a jak ses na tom s rozumem ty dektre1 ?
NO VCELKU NORMÁLNĚ A PŘESNĚ TOHLE SEM PŘEDPOKLÁDAL,ŽE SE ZAČNOU OZÝVAT ZASTÁNCI STARÝ ŠKOLY.....CO NENÍ VW NEBO AUDI JE SHIT CO???HOLT NĚKDY TAKY VYROSTETE CHLAPI.MÁM ALFU 166 3,2 LUXURY,NEŘÍKÁM,ŽE JE LEPŠÍ NEŽ VW NEBO AUDI,TO FAKT NENÍ,JE PORUCHOVÁ?JAK SE SNÍ ZACHÁZÝ JÁ JEZDÍM VCELKU OBEZŘETNĚ,ALE...NEVÍM JESTLI STE NĚKDY JELI S TÍMHLE AUTEM,ALE MÁ TO SUPER ZVUK A TEN ZÁTAH.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 16:16, RE: sedana
DEKTR1 napsal:
NO VCELKU NORMÁLNĚ A PŘESNĚ TOHLE SEM PŘEDPOKLÁDAL,ŽE SE ZAČNOU OZÝVAT ZASTÁNCI STARÝ ŠKOLY.....CO NENÍ VW NEBO AUDI JE SHIT CO???HOLT NĚKDY TAKY VYROSTETE CHLAPI.MÁM ALFU 166 3,2 LUXURY,NEŘÍKÁM,ŽE JE LEPŠÍ NEŽ VW NEBO AUDI,TO FAKT NENÍ,JE PORUCHOVÁ?JAK SE SNÍ ZACHÁZÝ JÁ JEZDÍM VCELKU OBEZŘETNĚ,ALE...NEVÍM JESTLI STE NĚKDY JELI S TÍMHLE AUTEM,ALE MÁ TO SUPER ZVUK A TEN ZÁTAH.....ZDAR
Jel jsem se všema 166 a byl jsem nadšenej, ale domů bych ji nechtěl, ikdyž jezdí pěkně, řídil jsem 3,0 V6, 3,2 ne, ale to je podobný.Je to ten samej motor.Jinak já bych bral C5, nebo Mondeo určitě radši než VW Passat B5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.09.2006 15:38, RE: sedana
Tomáš napsal:
Jel jsem se všema 166 a byl jsem nadšenej, ale domů bych ji nechtěl, ikdyž jezdí pěkně, řídil jsem 3,0 V6, 3,2 ne, ale to je podobný.Je to ten samej motor.Jinak já bych bral C5, nebo Mondeo určitě radši než VW Passat B5.
Mondeo urcite nejlepsi, cena, vybava, spotreba, SPOLEHLIVOST (ta je snad nejlepsi z evropskych aut), jizdni vlastnosti a vybornej podvozek. Na dálnici je ticho jak v kostele. Vzhledově vypadá nenápadně, ale materialy a detaily pusobi hodnotně. (zvlast od 9.2003). Passat je prezitek, o podvozku mondea si muze nechat znat, TDi jsou stejne nespolehlive jak TDCi, akorat jeste vice duni - to u forda neni. A ta naprava z aluminia passatovi taky neprida na spolehlivosti. Audi A6 (do roku 2004-5..nevim jak se oznacoval ten model) jizdni vlastnosti taky nema dobre, do zatacky pod plynem jet nelze, protoze by ste jeli rovne..:) Pretizenej predek si dela co chce. A zase to aluminium. Jinak vypada hodnotne a lepe nez passat a stejne hodnotne jako faceliftovane mondeo.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.