0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Capri

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 08:43, Ford Capri
Dobrý den musím reagovat na váš článek o Fordu Capri. Prošlo mně rukama několik kusů od 1.6 až po 2.8 . Nejdéle jsem jezdil s motorem 2.0 6V a můžu potvrdit to co píšete ve vašem článku. Při normálním stylu jízdy jsem jezdil za 7 litrů. Nyní mám ve sbírce poslední 3 kusy 2.0 a 2.8 karborace asi prodám a nechám si poměrně zachovalý 2.0 4V . Ten jsem osadil dvojtým webrem ze Sierry a můžu vám říct že to jede velice slušně. Na normální ježdění to už není ale jeto KLASIKA! Přeju šťastnou ruku při koupi tohoto vozu. Spozdravem Adam Berger
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 11:36, RE: Ford Capri
Adam Berger napsal:
Dobrý den musím reagovat na váš článek o Fordu Capri. Prošlo mně rukama několik kusů od 1.6 až po 2.8 . Nejdéle jsem jezdil s motorem 2.0 6V a můžu potvrdit to co píšete ve vašem článku. Při normálním stylu jízdy jsem jezdil za 7 litrů. Nyní mám ve sbírce poslední 3 kusy 2.0 a 2.8 karborace asi prodám a nechám si poměrně zachovalý 2.0 4V . Ten jsem osadil dvojtým webrem ze Sierry a můžu vám říct že to jede velice slušně. Na normální ježdění to už není ale jeto KLASIKA! Přeju šťastnou ruku při ko...
Kdysi jem se Capri velmi zajmal, ale po shlédnutí několika kusů jsem od něj upustil. Sehnat zachovalý kousek za rozumné peníze již nelze. Většinou jsou k prodeji zanedbané vraky, nebo špatně opravené a jen na první pohled dobře vypadající kusy. Na restaurování jsem neměl prostředky, ani čas. Jízda s obyčejným 2,0 4válcem je opravdu spíše pohodová. O sportu může být řeč až s vyšší motorizací (nebo úpravou). Jako optimální se jeví i montáž LPG, protože pto karburátorové motory je dost levná a při častějším provozu hodně ušetří peníze. Jinak dobrá je podpora od forclubů v ČR např.: capri.fordever.cz apod. V mnohém jistě poradí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 13:16, Motor 1,0 x 1,2
Dají se nějak porovnat motory 1,0 a 1,2 montované do vozu VW Polo? Byly nebo jsou do Fabie montovány ty samé motory? Děkuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 15:41, Toyota Corona
Dobrý den, jsem vlastníkem červeného veterána Toyota Corona ročník 1970, ve velmi dobrém stavu a chtěl bych Vás poprosit o radu, za jakou cenu by bylo možné tento vůz nabídnout, popř.zda by o něj měl někdo zájem. K tomuto vozu mám spoustu náhradních dílů, které samozřejmě přidám. Předem děkuji za odpověď.S pozdravem Ivo K.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 15:42, RE: Motor 1,0 x 1,2
Mirek napsal:
Dají se nějak porovnat motory 1,0 a 1,2 montované do vozu VW Polo? Byly nebo jsou do Fabie montovány ty samé motory? Děkuji.
To je debil .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 18:13, RE: Motor 1,0 x 1,2
anonym napsal:
To je debil .
))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 15:36, RE: Motor 1,0 x 1,2
Mirek napsal:
Dají se nějak porovnat motory 1,0 a 1,2 montované do vozu VW Polo? Byly nebo jsou do Fabie montovány ty samé motory? Děkuji.
to je kus vola
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.