0
zpět
 

diskuze k tématu: Dovoz ojetin stoupne až na 200 tisíc

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 06:04, Však ať
Mě to vůbec nevadí, jsem taky pro ojetiny!
Kupovat dneska nové auto je velká investice a zejména pro mladší lidi dost vysoká a tak koupí radši ojetinu 1-2 roky starou, na které se ušetří 100-150t Kč, u které se to určitě mnohonásobně vyplatí!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 09:02, RE: Však ať
zigi napsal:
Mě to vůbec nevadí, jsem taky pro ojetiny!
Kupovat dneska nové auto je velká investice a zejména pro mladší lidi dost vysoká a tak koupí radši ojetinu 1-2 roky starou, na které se ušetří 100-150t Kč, u které se to určitě mnohonásobně vyplatí!
Presne tak, neni ojetina jako ojetina. Taky zastavam nazor, koupit radsi neco starsiho, ale dobreho ze zapadu, nez nejakou sunku z CR, ktera ma horsi vybavu i stav. Nove auto bych bral vsemi deseti, ale bohuzel ho nezaplatim, a tak vyuziju moznosti nekoho jineho, kdo na auto ma a po 2 - 3 letech vyborne pece o vuz kupuje dalsi funglovku. Nevim, proc se porad tak strasilo, ze se k nam budou vozit trabanti a velmi stare vraky, vzdyt jenom dovoz takoveho auta by vysel draz nez to auto samotne tady v CR.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 11:55, RE: Však ať
mufik.martin napsal:
Presne tak, neni ojetina jako ojetina. Taky zastavam nazor, koupit radsi neco starsiho, ale dobreho ze zapadu, nez nejakou sunku z CR, ktera ma horsi vybavu i stav. Nove auto bych bral vsemi deseti, ale bohuzel ho nezaplatim, a tak vyuziju moznosti nekoho jineho, kdo na auto ma a po 2 - 3 letech vyborne pece o vuz kupuje dalsi funglovku. Nevim, proc se porad tak strasilo, ze se k nam budou vozit trabanti a velmi stare vraky, vzdyt jenom dovoz takoveho auta by vysel draz nez to auto samotne tady v CR.
jo mas rozumny nazor. Taky jsem vahal - nakonec funglovka, ale po 2-3 letech ji pryc asi nedam (nejsu zadnej milionar), vidim to tak 7-8 let... pokud bude dobre slouzit a nenaborim to, tak i dyl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 11:56, RE: Však ať
zigi napsal:
Mě to vůbec nevadí, jsem taky pro ojetiny!
Kupovat dneska nové auto je velká investice a zejména pro mladší lidi dost vysoká a tak koupí radši ojetinu 1-2 roky starou, na které se ušetří 100-150t Kč, u které se to určitě mnohonásobně vyplatí!
Zigi, auto neni investice ale spotreba!!! ;) At uz nove nebo jete...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 12:38, RE: Však ať
Franta napsal:
Zigi, auto neni investice ale spotreba!!! ;) At uz nove nebo jete...
Možná máš pravdu, ale je rozdíl dát 400 000Kč za nové nebo 300 000Kč za rok jeté, já jsem pro trochu jeté a dost se při tom ušetří...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.04.2007 11:52, RE: Však ať
zigi napsal:
Možná máš pravdu, ale je rozdíl dát 400 000Kč za nové nebo 300 000Kč za rok jeté, já jsem pro trochu jeté a dost se při tom ušetří...
jojo, rok stary to je OK, jeste v zaruce... Hodne zalezi na tom jestli jsi od fochu. Pac podle bazaristu se vsim jezdil deda v nedeli do kostela, je nehavarovany a samozrejme se serviskou (krerejch ti za hodinu kde kdo nasere pytel Pro neznaleho cloveka je v tyhle cenovy relaci lepsi ozelet nejake ty serepeticky ve vybave a koupit funglovku... U tebe je videt ze autakum rozumis, takze se urco nespalis. cuuus
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.