0
zpět
 

diskuze k tématu: Desatero koupě ojetého auta

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.05.2006 22:28, desatero nákupu bezpečného nákupu aut
živim se dovozem aut, považuji se za seriozního dovozce a dodnes jsem nepochopil, proč stále uvádíte, že zvlášť u dovezených aut hrozí riziko velké bouračky a špatné opravy. Můžu vám říct, že za dlouhou dobu své praxe jsem se setka s mnoha vozy, které byly zakoupeny v ČR, evidentně byly hodně hodně bourané, nebo jejich technický stav byl vzhledem ke stavu našich silnic a k nedostatečnému servisování (jak je u nás zvykem), mnohem horší než u aut z dovozu. Já bych si auto kupované a užívané v ČR asi nekoupil, určitě jsou v mnohem horším stavu, než auta dovezená, i když mají méně km najeto. Nehledě na původ. Je jasné, že u aut kupovaných v ČR je riziko nejasného původu přinejmenším stejné jako u dovozových, viz. podvody při vývozech Škodovek a dalších značek, kdy u nás a v zahraničí jezdí dvě auta ze stejným VIN, přičemž to, které jezdí u nás má VIN z 99% zfalšované.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.05.2006 19:15, RE: desatero nákupu bezpečného nákupu aut
Stanislav Cempírek napsal:
živim se dovozem aut, považuji se za seriozního dovozce a dodnes jsem nepochopil, proč stále uvádíte, že zvlášť u dovezených aut hrozí riziko velké bouračky a špatné opravy. Můžu vám říct, že za dlouhou dobu své praxe jsem se setka s mnoha vozy, které byly zakoupeny v ČR, evidentně byly hodně hodně bourané, nebo jejich technický stav byl vzhledem ke stavu našich silnic a k nedostatečnému servisování (jak je u nás zvykem), mnohem horší než u aut z dovozu. Já bych si auto kupované a užívané v ČR a...
taky si myslím že kupovat auto v česku je nahovno, alespoň s tím technickým stavem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 20:57, Koupeno v Č.R.
Autor zřejmě prodává auta koupená v Č.R. jinak si ty bludy neumím vysvětlit.PROSÍM O JEDEN JEDINÝ DŮVOD PROČ KUPOVAT AUTO PRODANÉ V Č.R.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.05.2006 07:36, RE: desatero nákupu bezpečného nákupu aut
Stanislav Cempírek napsal:
živim se dovozem aut, považuji se za seriozního dovozce a dodnes jsem nepochopil, proč stále uvádíte, že zvlášť u dovezených aut hrozí riziko velké bouračky a špatné opravy. Můžu vám říct, že za dlouhou dobu své praxe jsem se setka s mnoha vozy, které byly zakoupeny v ČR, evidentně byly hodně hodně bourané, nebo jejich technický stav byl vzhledem ke stavu našich silnic a k nedostatečnému servisování (jak je u nás zvykem), mnohem horší než u aut z dovozu. Já bych si auto kupované a užívané v ČR a...
prodávám ojetiny již léta,ale nejvíc problémů je u výkupů z ulice,pokud je dobrý kontakt v zahraničí,není nad to,v německu se nestane ,že koupíte auto v leasingu,jako se mi to stalo několikrát tady,navíc ke každému auto dostanu servis.knížku a všechny klíče,co se týče stavu ojetin nedá se to srovnávat v čechách je většina vozů v pěkným bordelu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 07:46, koupe auta
Dobry den,
v soucasne dobe se zajimam o koupi auta ( P307 ), prodejce mi rekl ze bylo zabaveno leasingovkou puvodnimu majiteli. Muzu nejak zjistit jestli neni zatizeno nesplacenou leasingovou smlouvou?

Diky Lukas
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 21:52, RE: koupe auta
Lukas napsal:
Dobry den,
v soucasne dobe se zajimam o koupi auta ( P307 ), prodejce mi rekl ze bylo zabaveno leasingovkou puvodnimu majiteli. Muzu nejak zjistit jestli neni zatizeno nesplacenou leasingovou smlouvou?

Diky Lukas
Stačí zadat VIN auta na stránce www.cardetect.cz a vozidlo je prolustrováno jak PČR,tak ve většině Leas.společností.Kdyby to dělali všichni kupující,tak by jsme konečně odstavily leas. podvodníky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.06.2006 14:56, Koupě rok starého auta - Peugeot 407
Ahoj,
uvažuji o koupi vozu Peugeot 407 SW (1 rok starý) a zajímalo by mne, jaký je to vlastně vůz. Dle různých recenzí jsou jeho jízdní vlastnosti vynikající. Prohlédl jsem plno stránek, kde nabízí tato ojetá auta, ale nevím kde začít. Mám na mysli, čeho se chytnout, bod po bodu (výběr prodejce, jak nenaletět, na co si vše dát pozor, atd.....). Dále jak je toto auto (ne)poruchové apod.
Může mi někdo poradit? Můžete mi napsat i na můj soukromý mail (ivan.vacik@seznam.cz).
Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.06.2006 14:58, RE: koupe auta
Lukas napsal:
Dobry den,
v soucasne dobe se zajimam o koupi auta ( P307 ), prodejce mi rekl ze bylo zabaveno leasingovkou puvodnimu majiteli. Muzu nejak zjistit jestli neni zatizeno nesplacenou leasingovou smlouvou?

Diky Lukas
vzhledem k tomu, že bylo zabaveno, tak asi bude zatíženo nesplacením, že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.06.2006 15:24, RE: desatero nákupu bezpečného nákupu aut
Stanislav Cempírek napsal:
živim se dovozem aut, považuji se za seriozního dovozce a dodnes jsem nepochopil, proč stále uvádíte, že zvlášť u dovezených aut hrozí riziko velké bouračky a špatné opravy. Můžu vám říct, že za dlouhou dobu své praxe jsem se setka s mnoha vozy, které byly zakoupeny v ČR, evidentně byly hodně hodně bourané, nebo jejich technický stav byl vzhledem ke stavu našich silnic a k nedostatečnému servisování (jak je u nás zvykem), mnohem horší než u aut z dovozu. Já bych si auto kupované a užívané v ČR a...
to teda koukám, jak jelen. Takže u nás mají auta z 99% zfalšovaný VIN kod jo? Hahahahahaha. Čím že se to živíš? Jsem asi špatně četl, takový bláboly. Takže můj táta, co si koupil Peugeota má zfalšovaný VIN kod, můj kámoš, teda taky, jenom ty vopzíš ty správný auta!!!!! Nebudeš ty náhodou Paroubek? Ten taky říká, že jedině on má pravdu a všichni ostatní jsou zlí a jsou v žoldu ODS.

Mezi nám, zfalšovaných VIN kódů se objevilo pár (takže z celkového množství je to asi 1% - ty tvrdíš naopak) a za druhý, nevím proč by to někdo dělal v takovým množství!!!!!!

Chci jasný vysvětlení tvého článku!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.08.2006 22:55, RE: desatero nákupu bezpečného nákupu aut
ivan napsal:
to teda koukám, jak jelen. Takže u nás mají auta z 99% zfalšovaný VIN kod jo? Hahahahahaha. Čím že se to živíš? Jsem asi špatně četl, takový bláboly. Takže můj táta, co si koupil Peugeota má zfalšovaný VIN kod, můj kámoš, teda taky, jenom ty vopzíš ty správný auta!!!!! Nebudeš ty náhodou Paroubek? Ten taky říká, že jedině on má pravdu a všichni ostatní jsou zlí a jsou v žoldu ODS.

Mezi nám, zfalšovaných VIN kódů se objevilo pár (takže z celkového množství je to asi 1% - ty tvrdíš naopak) a za d...
Tak si pořádně přečti poslední větu,pokud nestačí jednou tak opakovat!!!
reagovat

Desatero koupě ojetého auta

Přinášíme Vám 10 rad, které Vám pomohou při koupi ojetého vozu.
02.05.2006, naše téma
hodnocení článku: 36% (20x)
přečteno: 31850x


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.