0
zpět
 

diskuze k tématu: Daewoo Kalos

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 00:08, pekna recenze
Konecne recenze, jejiz autor nevychvaluje sve auticko do nebes...
Jak je videt dizajn pokulhava za kvalitou a technickou vyspelosti...
Porad si myslim, ze je lepsi si koupit mirne ojete auto, renomovane znacky za obdobne penize...
Ale at kazdy si udela vlastni nazor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 00:16, ok
Velmi realistická recenze s vyjmenováním všech kladů a záporů. A co se týká Daewoo, tak k nim nemám příliš velkou náklost a asi by jsem spíš šel do Hyundaje nebo Kie.
Přeji hodně štěstí s novým vozem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 06:58, zigi
No recenze je napsana suprove, ale pro me dalsi utvrzeni v nekvalitu vozu Daewoo, spotreba 7,5l pri klidne jizde je fakt hroziva a tech problemu je taky hrozne moc.navic kdyz se vysype prevodovka v cca 40t km, tak to neni zrovna lichotive!
Jinak dneska davat na auta jeste 13" kola je ostuda.Zaklad by mel byt 14" pro mensi a 15" od nizsi stredni tridy.Vetsi pro vetsi, to neni co resit.
Ale 13" je humus po vsech smerech!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 07:03, RE: zigi
Daewooooo napsal:
No recenze je napsana suprove, ale pro me dalsi utvrzeni v nekvalitu vozu Daewoo, spotreba 7,5l pri klidne jizde je fakt hroziva a tech problemu je taky hrozne moc.navic kdyz se vysype prevodovka v cca 40t km, tak to neni zrovna lichotive!
Jinak dneska davat na auta jeste 13" kola je ostuda.Zaklad by mel byt 14" pro mensi a 15" od nizsi stredni tridy.Vetsi pro vetsi, to neni co resit.
Ale 13" je humus po vsech smerech!!
Nemel jsem vcera tolika pit, nenapsal bych obracene predmet a jmeno))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 07:51, Děs
Pobavila mě věta, kde autor píše, že za ty peníze by Fabia byla málo vybavený vůz. Zato tento Kalos byl "nabušený".
Možná kdybyste tenkrát koupil tu předraženou Fabii, tak jste do servisu ani nemusel a mohl jste spokojeně jezdit dodnes.
Tímto nechci zbytečně Fabiivychvalovat, ale vycházím z vlastní zkušenosti.
Lepší alternativa ke Kalosu by byl i třeba Getz.

Takových poruch a závad snad neměl kdysi ani Favorit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 08:32, Odvaha
Ten pán mi přijde docela odvážný, chce to prodat a veřejně o tom píše, až člověku hrůzou vstávají vlasy na hlavě... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 08:33, RE: Odvaha
Giorgio napsal:
Ten pán mi přijde docela odvážný, chce to prodat a veřejně o tom píše, až člověku hrůzou vstávají vlasy na hlavě... :)
Pardon, on už to prodal, tak tohle číst nový majitel, bude jistě mít radost... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 09:35, korejec
Hmm, tak mít doma takovou past tak to tedy upřímnou soustrast. Nedokážu si představit co s autem bude až bude mít najeto 200.000 km. S žádným Daewoo jsem nikdy nejel, a po tom co píše tento uživatel do toho ani nemám chuť. Nicméně skládám autorovi poklonu že si uměl přiznat že to byl krok vedle a ještě navíc veřejně!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 09:43, RE: korejec
Figo napsal:
Hmm, tak mít doma takovou past tak to tedy upřímnou soustrast. Nedokážu si představit co s autem bude až bude mít najeto 200.000 km. S žádným Daewoo jsem nikdy nejel, a po tom co píše tento uživatel do toho ani nemám chuť. Nicméně skládám autorovi poklonu že si uměl přiznat že to byl krok vedle a ještě navíc veřejně!
panejo...to tu ještě nebylo....díky za to...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 11:36, RE: Odvaha
Giorgio napsal:
Pardon, on už to prodal, tak tohle číst nový majitel, bude jistě mít radost... :)
Skvělá recenze, zanesené EGR ventily jsou tradiční bolestí snad všech vozů Daewoo, To řazení je problém, vím, že se tam rozhazovali celé převodovky. A to měla auta nejato pár tisíc km. S tou odvahou, pořád mi připadá, že se tady v tomhle státě každý bojí mluvit pravdu. Spousta článků (netýká se to těch na Tipcars) mi přijde jako by byly tvořeny pod dohledem Public Relation té, či oné značky. Trochu mi to připomíná stav před listopadem 1989, ale tehdy se to dalo chápat (s StB na krku člověku nic jiného nezbylo). Proto každý, kdo napíše pravdu zasluhuje uznání. Bohužel technická úroven Kalosu je strašná a dnes už to nezachrání ani cena ani jméno Chevrolet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 11:53, Fabia, Punto
NEvim nevim, autor psal, ze fabia by byla olatko, nevim jak v roce 2003 byla fabia clasic vybavena, ale urcite ten Kalos nema lepsi vybavu nez fabia nebo punto v zakladu. Takze cena 280 me taky neprijde nejnizsi. K te sptorebe, nevim tedy jak HTP, ale me punto 1,2 8V jezdi max do 6,5, a kdyz jedu okresku tech 80 - 10 tak mam lehce nad 5 litru. Sice mam mene kilvoat, ale kroitici moment mam stejny a hlavne ho mam v 2500 otackach. Akraot me to utvrzuje, ze se nekdy vypalti koupit bud trosku drazsi nove (fabia, punto atd) nebo radsi neco mirne jeteho,t reba predcasene ukonceny leasing, nebo predvadecku, tim mylsim auto z vylohy na ktere seprasi, ne kterym se delaji testovaci jizdy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 11:57, RE: Fabia, Punto
Martin napsal:
NEvim nevim, autor psal, ze fabia by byla olatko, nevim jak v roce 2003 byla fabia clasic vybavena, ale urcite ten Kalos nema lepsi vybavu nez fabia nebo punto v zakladu. Takze cena 280 me taky neprijde nejnizsi. K te sptorebe, nevim tedy jak HTP, ale me punto 1,2 8V jezdi max do 6,5, a kdyz jedu okresku tech 80 - 10 tak mam lehce nad 5 litru. Sice mam mene kilvoat, ale kroitici moment mam stejny a hlavne ho mam v 2500 otackach. Akraot me to utvrzuje, ze se nekdy vypalti koupit bud trosku drazsi...
Víš jak je těžký dostat se k předčasně ukončenýmu leasingu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 11:57, RE: Odvaha
Tomáš napsal:
Skvělá recenze, zanesené EGR ventily jsou tradiční bolestí snad všech vozů Daewoo, To řazení je problém, vím, že se tam rozhazovali celé převodovky. A to měla auta nejato pár tisíc km. S tou odvahou, pořád mi připadá, že se tady v tomhle státě každý bojí mluvit pravdu. Spousta článků (netýká se to těch na Tipcars) mi přijde jako by byly tvořeny pod dohledem Public Relation té, či oné značky. Trochu mi to připomíná stav před listopadem 1989, ale tehdy se to dalo chápat (s StB na krku člověku nic ...
Hlavne je skvele, ze pan "pochvalil" prodejce a servis...nuz, heslo nas zakaznik, nas pan nie je kazdemu vlastne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 13:07, bezva recenze
Diky za bezvadnou recenzi, to tu jeste nebylo. Uprimne si cenim odvahy, s jakou pan sel do produktu z nazvem Daewoo Kalos. Taky si myslim, ze za ty penize se tady dala sehnat treba 206-ka, Getz nebo Clio I či Punto. Jinak, ten vycet oprav - to je sila. Taky si myslim, ze uz to dneska nezachrani ani nova znacka (pritom Chevy v Americe jsou docela fajn auta) ani cena. Takovy auto bych nechtel ani zadarmo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 13:19, RE: bezva recenze
jiriez napsal:
Diky za bezvadnou recenzi, to tu jeste nebylo. Uprimne si cenim odvahy, s jakou pan sel do produktu z nazvem Daewoo Kalos. Taky si myslim, ze za ty penize se tady dala sehnat treba 206-ka, Getz nebo Clio I či Punto. Jinak, ten vycet oprav - to je sila. Taky si myslim, ze uz to dneska nezachrani ani nova znacka (pritom Chevy v Americe jsou docela fajn auta) ani cena. Takovy auto bych nechtel ani zadarmo.
Nevim nevim, to auto kdyz vyslo vypadalo vcelku hezku...a tim to haslo. Jinak des.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 14:22, RE: korejec
Figo napsal:
Hmm, tak mít doma takovou past tak to tedy upřímnou soustrast. Nedokážu si představit co s autem bude až bude mít najeto 200.000 km. S žádným Daewoo jsem nikdy nejel, a po tom co píše tento uživatel do toho ani nemám chuť. Nicméně skládám autorovi poklonu že si uměl přiznat že to byl krok vedle a ještě navíc veřejně!
Starý DAEWA byly celkem v pohodě - tj. Racer, Nexia, kupodivu i Espero - byl patrný ještě vliv GM. Ale pak to začalo - Tico, Lanos a pod. problémy, vysoká spotřeba, horší životnost. Mimo jiné jsem korejci /nebo především DAEWOO/ podvodníci v udávání spotřeby a výkonu motoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 15:30, RE: zigi
zigi napsal:
Nemel jsem vcera tolika pit, nenapsal bych obracene predmet a jmeno))
Zdar Zigi, ty stará homokládo, zajímalo by mě co a kde děláš, protože tvoje příspěvky tady zdá s ekopírují tvojí pracovní dobu. To se asi nepřetrhneš, pokud neděláš vyloženě hlavou, což asi neděláš, protože podle kvality tvých názorů seš debil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.01.2007 22:09, RE: Odvaha
Tomáš napsal:
Skvělá recenze, zanesené EGR ventily jsou tradiční bolestí snad všech vozů Daewoo, To řazení je problém, vím, že se tam rozhazovali celé převodovky. A to měla auta nejato pár tisíc km. S tou odvahou, pořád mi připadá, že se tady v tomhle státě každý bojí mluvit pravdu. Spousta článků (netýká se to těch na Tipcars) mi přijde jako by byly tvořeny pod dohledem Public Relation té, či oné značky. Trochu mi to připomíná stav před listopadem 1989, ale tehdy se to dalo chápat (s StB na krku člověku nic ...
Tak nevím, o škodovkách se tohle v recenzích nedočtete, protože třebas takové problémy nemají.... Těžko říct
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.02.2007 06:24, RE: zigi
Antivulva napsal:
Zdar Zigi, ty stará homokládo, zajímalo by mě co a kde děláš, protože tvoje příspěvky tady zdá s ekopírují tvojí pracovní dobu. To se asi nepřetrhneš, pokud neděláš vyloženě hlavou, což asi neděláš, protože podle kvality tvých názorů seš debil.
Co ty buzno, co mas zase proti?Starej se o sebe a ne o me, moje pracovni doba je moje vec a ja si v ni muzu delat co chci, tvoje minus ze delas s krompacem a na net mas volno jen odpoledne!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.02.2007 09:45, RE: zigi
zigi napsal:
Co ty buzno, co mas zase proti?Starej se o sebe a ne o me, moje pracovni doba je moje vec a ja si v ni muzu delat co chci, tvoje minus ze delas s krompacem a na net mas volno jen odpoledne!!!
Zdar Zigi, posílám raní pozdrav od krumpáče. Jak ses vyspal? Co tvoje nový postřehy o autech?
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.