0
zpět
 

diskuze k tématu: V ČR si už můžete koupit Citroën DS5 – co je zač?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2012 15:41, Plavny podvozok, mrtve riadenie
Som obrovsky fanusik aut znacky citroen, podla mna su to vacsinou pekne auta, a ta hydraulika je uzasna. Na nej je citroen naozaj plavny, a schopnost zodvihnut si podvozok pri parkovani na chodniku je nenahraditelna. Hnevaju ma ale recenzie na tieto auta. Nechcem tu vyzerat ako niekto, kto brani francuzske auta, maju predsalen dost chyb. Ale tieto recenzie na podvozok a riadenie su nejake zvlastne. Prave je na jednom serveri recenzia na C5 3.0HDI tourer, kde pisu, ze lepsie riadenie v strednej triede najdete tazko. Iny pisu ze to riadenie je najhorsie. Na DS5 bola recenzia v relacii autosalon. Vraj ma dost tvrdy a sportovy podvozok. Tak ako to ze vas je makky a komfortny?Asi existuje viac verzii aut pre novinarov, inak to fakt nechapem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.04.2012 17:30, RE: Plavny podvozok, mrtve riadenie
Citroenak napsal:
Som obrovsky fanusik aut znacky citroen, podla mna su to vacsinou pekne auta, a ta hydraulika je uzasna. Na nej je citroen naozaj plavny, a schopnost zodvihnut si podvozok pri parkovani na chodniku je nenahraditelna. Hnevaju ma ale recenzie na tieto auta. Nechcem tu vyzerat ako niekto, kto brani francuzske auta, maju predsalen dost chyb. Ale tieto recenzie na podvozok a riadenie su nejake zvlastne. Prave je na jednom serveri recenzia na C5 3.0HDI tourer, kde pisu, ze lepsie riadenie v strednej t...
Píší, že tento model je bez hydrauliky. Konvenční odpružení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.04.2012 10:44, RE: Plavny podvozok, mrtve riadenie
Citroenak napsal:
Som obrovsky fanusik aut znacky citroen, podla mna su to vacsinou pekne auta, a ta hydraulika je uzasna. Na nej je citroen naozaj plavny, a schopnost zodvihnut si podvozok pri parkovani na chodniku je nenahraditelna. Hnevaju ma ale recenzie na tieto auta. Nechcem tu vyzerat ako niekto, kto brani francuzske auta, maju predsalen dost chyb. Ale tieto recenzie na podvozok a riadenie su nejake zvlastne. Prave je na jednom serveri recenzia na C5 3.0HDI tourer, kde pisu, ze lepsie riadenie v strednej t...
Citroen DS4 a DS5 vychází z podvozku C4. Opravdu oba dva. Mno a jelikož hydraulický podvozek je k dispozici až od C5 nahoru, tak není hydraulika ani u DS4 ani u DS5. Dá se však předpokládat, že u DS9 určený primárně pro čínu hydrauliku mít bude...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.