0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Citroën C3 chce nalákat i muže

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.02.2010 21:19, Trochu drahá nabídka
Zdá se mi to trochu drahé, viz citace: "Cena základního provedení X s nejslabším benzinovým agregátem je 239 900 Kč... Klimatizaci je možné získat pouze v rámci balíčku Plus s autorádiem, přehrávačem CD a MP3, ovládáním pod volantem a 6 reproduktory za 32 000 Kč."
čili za použitelně vybavené auto nižší třídy s motorem 60 HP 271 900 Kč! To je ale opravdu "skvělá" nabídka. Za stejnou cenu je totiž k dispozici o třídu větší Renault Megane III se zhruba stejnou výbavou navíc se stabilizací a s výkonnější motorizací 1.6 16v 100 HP. A to se opravdu vyplatí! Tak se mi zdá, že cenovou štafetu po koncernu VW začíná pomalu přebírat Citroën.
Dronte Mauricijský.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.02.2010 21:26, RE: Trochu drahá nabídka
Dronte Mauricijský napsal:
Zdá se mi to trochu drahé, viz citace: "Cena základního provedení X s nejslabším benzinovým agregátem je 239 900 Kč... Klimatizaci je možné získat pouze v rámci balíčku Plus s autorádiem, přehrávačem CD a MP3, ovládáním pod volantem a 6 reproduktory za 32 000 Kč."
čili za použitelně vybavené auto nižší třídy s motorem 60 HP 271 900 Kč! To je ale opravdu "skvělá" nabídka. Za stejnou cenu je totiž k dispozici o třídu větší Renault Megane III se zhruba stejnou výbavou navíc se stabilizací a s výkon...
Zapomněl jsem ještě podotkout k nadpisu článku: "Nová Citroën C3 chce nalákat i muže", že mne tímto Citroën opravdu nenaláká, a to ani jak designem , kvalitou interiéru, tak i použitou technikou a hlavně cenou. D.M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.02.2010 17:08, Spíš ukažte novou C4
ta mě zajímá víc
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.