0
zpět
 

diskuze k tématu: Češi už chtějí komfort i bezpečí

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 19:27, Navigace
Jsem dlouholetým uživatelem přenosné navigace a mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Jak bylo v článku řečeno výrazně zvyšuje bezpečnost a plynulost jízdy. Proto mě víc než znechutila informace z médií o pokutování vozů s tímto typem navigace - jelikož je přísavkou připevněna na čelní sklo a "brání tak řidiči ve výhledu". Máte někdo zkušenosti s přístupem příslušníků k této problematice? PS: ve výhledu mi navigace samozřejmě nevadí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.07.2006 12:11, RE: Navigace
Figo napsal:
Jsem dlouholetým uživatelem přenosné navigace a mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Jak bylo v článku řečeno výrazně zvyšuje bezpečnost a plynulost jízdy. Proto mě víc než znechutila informace z médií o pokutování vozů s tímto typem navigace - jelikož je přísavkou připevněna na čelní sklo a "brání tak řidiči ve výhledu". Máte někdo zkušenosti s přístupem příslušníků k této problematice? PS: ve výhledu mi navigace samozřejmě nevadí
Podle toho ve kterem aute jedu to resim tak ze ji dam do vydechu topeni. Potom mi ve vyhledu nevadi a zaroven na ni bez problemu vidim kdyz potrebuji. Ale zalezi taky na drzaku jaky mas. Vsechny to asi neumi.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.