0
zpět
 

diskuze k tématu: Autotracer - nová služba pro zájemce o ojetiny

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.05.2009 09:28, proč to všechno ?
Docela souhlasím s počtum vozidel, které mají upravený stav tachometru. Ikdyž mě překvapil vyskokým číslem. Na druhou stranu : proč se toto stává ? Pouze a jenom z toho důvodu, že český nárad je nepoučitelný. Běžně se setkávám s požadavkem zákazníka na vůz z roku 2001(2) TDI a nájezdem do 100tis.km logický argument, že při průměrném nájezdu cca 25tis. ročně to auto ty km prostě mín nemůže neobstojí. A pak z toho jsou ty soudy a prolémy. Pokud nebude na trhu poptávka po vozech s nápadně nízkým počtem km, ty auta na trhu nebudou....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.05.2009 16:11, RE: proč to všechno ?
G. napsal:
Docela souhlasím s počtum vozidel, které mají upravený stav tachometru. Ikdyž mě překvapil vyskokým číslem. Na druhou stranu : proč se toto stává ? Pouze a jenom z toho důvodu, že český nárad je nepoučitelný. Běžně se setkávám s požadavkem zákazníka na vůz z roku 2001(2) TDI a nájezdem do 100tis.km logický argument, že při průměrném nájezdu cca 25tis. ročně to auto ty km prostě mín nemůže neobstojí. A pak z toho jsou ty soudy a prolémy. Pokud nebude na trhu poptávka po vozech s nápadně nízkým po...
urcite sa aj take auta najdu, nemusia vsetci nutne najazdit tolko kilometrov, ale zakaznici by si mohli uvedomit, ze tomu bude zodpovedat aj cena, na nemeckych inzeratoch sa to da casto aj porovnat ako stupa cena daneho vozidla od poctu km, ci roku vyroby
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.05.2009 18:57, chybička
Služba je to určitě užitečná, hlavně ty údaje o ujetých kilometrech z STK, ale na fotkách, které jsou přílohou článku je vyobrazena 323 F vyráběná v letech 94-98. Podle toho bychom si asi model (rok výroby) asi moc neověřili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.05.2009 21:16, RE: chybička
Vepř napsal:
Služba je to určitě užitečná, hlavně ty údaje o ujetých kilometrech z STK, ale na fotkách, které jsou přílohou článku je vyobrazena 323 F vyráběná v letech 94-98. Podle toho bychom si asi model (rok výroby) asi moc neověřili.
Také mě to zarazilo ... systém jsem ověřoval ve zkušebním provozu cca před 1/2 rokem....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 08:46, RE: chybička
Petr - TipCars.com napsal:
Také mě to zarazilo ... systém jsem ověřoval ve zkušebním provozu cca před 1/2 rokem....
Cebia asi nemá moc zakázek,od té doby co se dělají úvěry v bazarech bez prověrky tak jim ubylo práce,ono už aspoň 7.let se přihlašují dovozy pouze na orig. doklady,takže to omlazování z 90% skončilo,takže se předělávají pouze totálky z ČR,ty nikdo nekontroluje,co se týče ujetých km,to je kapitola sama pro sebe,dokud budou lidi aby 10.let starý diesel měl do 100.000Km pak nezbývá jim to splňovat!!!A nějaký systém od cébie tomu vůbec nepomůže!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.05.2009 19:50, RE: chybička
dagoš napsal:
Cebia asi nemá moc zakázek,od té doby co se dělají úvěry v bazarech bez prověrky tak jim ubylo práce,ono už aspoň 7.let se přihlašují dovozy pouze na orig. doklady,takže to omlazování z 90% skončilo,takže se předělávají pouze totálky z ČR,ty nikdo nekontroluje,co se týče ujetých km,to je kapitola sama pro sebe,dokud budou lidi aby 10.let starý diesel měl do 100.000Km pak nezbývá jim to splňovat!!!A nějaký systém od cébie tomu vůbec nepomůže!!!
praveze je chyba, ze to predajcovia stocia a veselo ponukaju na predaj, keby ludia take auto nikde nenasli tak by si to uvedomili ze to je blbost, ale co ked kazdi bazarista tvrdi, ze on ma auta od dedka ktory s tym chodil v nedelu na nakupy do tesca
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.