0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi Q7 - komfortní i zábavná?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 06:01,
češtin zase dostal na prdel, jen jsem to prolétl a mezi řádky viděl kiksy, který snad ani nemá cenu psát. Snad jen - ústy autora - že takovýhle jazyk "není vhodný novináře".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 06:55, RE: bez předmětu
anonym napsal:
češtin zase dostal na prdel, jen jsem to prolétl a mezi řádky viděl kiksy, který snad ani nemá cenu psát. Snad jen - ústy autora - že takovýhle jazyk "není vhodný novináře".
Ty jsi debil a idiot a imbecil. Přejdi raději na stránky - Jak jsem si hrála s panenkama apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 10:49, děkuji, asi ne
Fakt bych to nechtěl, když už tak Range Rover. Tohle mi příde jako předražený kolohnát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 11:03, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Fakt bych to nechtěl, když už tak Range Rover. Tohle mi příde jako předražený kolohnát.
Q7 si koupí jen skutečný zhovadilec nebo Američan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 11:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ty jsi debil a idiot a imbecil. Přejdi raději na stránky - Jak jsem si hrála s panenkama apod.
nevim, ale jako nezavisly pozrovatel musim konstatovat, ze imbecil jsi nejspis ty. Mozna bys udelal lip, kdybys navstivil psychologa a naucil se u nej, jak komunikovat s okolim a nevnaset do teto komunikace spinu na dusi... Vzkaz, na ktery jsi reagoval, byl preci celkem slusny a tvoje reakce naprosto nepochopitelna...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 11:44, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Fakt bych to nechtěl, když už tak Range Rover. Tohle mi příde jako předražený kolohnát.
presne tak, takoveho mastodonta, nechtel bych to ani zadarmo. Ovsem Range Rover, to je neco docela jineho:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 11:48, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
presne tak, takoveho mastodonta, nechtel bych to ani zadarmo. Ovsem Range Rover, to je neco docela jineho:)
Zhovadilci jste vy tři paka.. myslim že nemáte ani na kafe hlavně že mektáte.. věnujte se rubrice auto do 50 tisíc a pam si piště ty svoje kokotiny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 11:50, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
presne tak, takoveho mastodonta, nechtel bych to ani zadarmo. Ovsem Range Rover, to je neco docela jineho:)
No,nevím,tohle si koupí jen zakomplexovaný frajírek který ho má malého a tak si dodá sebevědomí velkým autem.A stejně v tom vidí člověk z 90% jen blond barbíny typu blbka Kateřina Brožová...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:00,
Zaujalo mě označení TDI mimo mísu .. myslím že mymo mísu je pisatel, který neví, že TDI označuje koncern VW svoje turbodieselové motory už asi 20let a není to synonymum pro systém vstřikování ale pouze zkratka Turbo Diesel Injection. Toť vše.
Jinak Q7 je impozantní auto, kdybych nevěděl roupama co s penězi už by si v ní vozil zadek. I když nevím jestli bych raději 3,OTDI Tiptronic Quattro neměl v A6 nebo A8, myslím že by se nechalo uvažovat v podobných cenových hladinách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:00, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Zhovadilci jste vy tři paka.. myslim že nemáte ani na kafe hlavně že mektáte.. věnujte se rubrice auto do 50 tisíc a pam si piště ty svoje kokotiny.
Naopak, takovahle auta a ty co si je koupi je potreba verejne odsoudit s cilem aby koupě mastodonta přestala být frajeřinou ale ostudou. Jsou to žrouti ztenčujících se zásob ropy a díky své výšce i dokonalí vrahové chodcu, zejména dětí. Kdo má peníze ať je vrazí do limuzíny se zlatým výfukem - nic proti tomu - SUV ale nenavidim a preju jim brzky konec v propadlišti automobilových dějin.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:02, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
No,nevím,tohle si koupí jen zakomplexovaný frajírek který ho má malého a tak si dodá sebevědomí velkým autem.A stejně v tom vidí člověk z 90% jen blond barbíny typu blbka Kateřina Brožová...
ale prosimtě.. když máš love můžes si koupit co chceš, klidně Q7, když ne můžeš závistí tvrdit že Q7 si kupují zakomplexovaní lidé.
Omyl, komplex máš ty, závidíš a kritizuješ to na co nedosáhneš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:13, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Zaujalo mě označení TDI mimo mísu .. myslím že mymo mísu je pisatel, který neví, že TDI označuje koncern VW svoje turbodieselové motory už asi 20let a není to synonymum pro systém vstřikování ale pouze zkratka Turbo Diesel Injection. Toť vše.
Jinak Q7 je impozantní auto, kdybych nevěděl roupama co s penězi už by si v ní vozil zadek. I když nevím jestli bych raději 3,OTDI Tiptronic Quattro neměl v A6 nebo A8, myslím že by se nechalo uvažovat v podobných cenových hladinách.
Přesně tak, bohužel většina lidí má spojen TDI = PD, což není pravda. TDI byl prapůvodně rotační čerpadlo a veškerá další dieselová technologie se kterou VW group přišel již byla takhle označená, ať to byl zmíněný PD či CR (který byl mimochodem již před řadou let v 3.3 V8 TDI). Na označení TDI má VW registrační známku, tak ji využívají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:16, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
ale prosimtě.. když máš love můžes si koupit co chceš, klidně Q7, když ne můžeš závistí tvrdit že Q7 si kupují zakomplexovaní lidé.
Omyl, komplex máš ty, závidíš a kritizuješ to na co nedosáhneš.
Tohle je už hodně zvětralej argument, že někdo kritizuje protože závidí a nemá na to. Někteří mají, jiní nemají ale tady přeci nejde o peníze ale o interpretaci co mi takovéhle auto muže nabídnout. Jde tu hlavně o filosofii automobilismu a ne o třídní boj. Uvažování, že na to auto musíš mít a až potom mužeš psát jak se ti líbí nevede k ničemu, neboť i ten kdo na to má ,bude nepochybně při kritickém příspěvku nemilosrdne považován za toho, kdo na to nemá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:16, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Q7 si koupí jen skutečný zhovadilec nebo Američan.
debile a nebo nekdo komu se to libi a ma na to narozdil od tebe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:22, RE: bez předmětu
sybok_ok napsal:
Přesně tak, bohužel většina lidí má spojen TDI = PD, což není pravda. TDI byl prapůvodně rotační čerpadlo a veškerá další dieselová technologie se kterou VW group přišel již byla takhle označená, ať to byl zmíněný PD či CR (který byl mimochodem již před řadou let v 3.3 V8 TDI). Na označení TDI má VW registrační známku, tak ji využívají.
Za prvé TDi znamená Turbo Direct Injection a nijak nesousí se vsřikovavími systémy typu VP37, VP44, PD či CR. Jde o obchodní značku.

A za druhé bych vzkázal všelijakým zamindrákovancům, at raději odtáhnou do míst, kde záda už přichází o slušné jméno. Já mastodonty typu Q7 nijak neobdivuju, na jejich koupi stejně namám, ale proto do nich ještě nemusím kopat či psát báboly typu koupil bych si Landrovera. Jo - tak možná od Matchboxu v scale 1:24.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:26, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Naopak, takovahle auta a ty co si je koupi je potreba verejne odsoudit s cilem aby koupě mastodonta přestala být frajeřinou ale ostudou. Jsou to žrouti ztenčujících se zásob ropy a díky své výšce i dokonalí vrahové chodcu, zejména dětí. Kdo má peníze ať je vrazí do limuzíny se zlatým výfukem - nic proti tomu - SUV ale nenavidim a preju jim brzky konec v propadlišti automobilových dějin.
jo, jo já myslím že koupě takovýhle vobludy bude i spáchaní smrtelnýho hříchu poněváč je to úmyslný poškozování životního prostředí což je jeden ze sedmi novejch smrtelnej hříchu vyhlášenejch Vatikánem. Je to skrátka ďábelský auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:28, RE: bez předmětu
sybok_ok napsal:
Přesně tak, bohužel většina lidí má spojen TDI = PD, což není pravda. TDI byl prapůvodně rotační čerpadlo a veškerá další dieselová technologie se kterou VW group přišel již byla takhle označená, ať to byl zmíněný PD či CR (který byl mimochodem již před řadou let v 3.3 V8 TDI). Na označení TDI má VW registrační známku, tak ji využívají.
Ano, TDI je doopravdy jen označení obchodní značky. V testu jsem chtěl výrazněji upozornit, že vstřikování tohoto motoru není PD ale CR, proto ta forma...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:36, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
Tohle je už hodně zvětralej argument, že někdo kritizuje protože závidí a nemá na to. Někteří mají, jiní nemají ale tady přeci nejde o peníze ale o interpretaci co mi takovéhle auto muže nabídnout. Jde tu hlavně o filosofii automobilismu a ne o třídní boj. Uvažování, že na to auto musíš mít a až potom mužeš psát jak se ti líbí nevede k ničemu, neboť i ten kdo na to má ,bude nepochybně při kritickém příspěvku nemilosrdne považován za toho, kdo na to nemá.
No tak tys tomu nasadil korunu. Přečti si výlevy všech co napadají Q7 - oni nenapadají auto ale MAJITELE!! Zvětralý jsou Tvoje idee automobilismu, ty jsou na druhým místě. Na prvním místě jde vždy o byznys..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:43, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Za prvé TDi znamená Turbo Direct Injection a nijak nesousí se vsřikovavími systémy typu VP37, VP44, PD či CR. Jde o obchodní značku.

A za druhé bych vzkázal všelijakým zamindrákovancům, at raději odtáhnou do míst, kde záda už přichází o slušné jméno. Já mastodonty typu Q7 nijak neobdivuju, na jejich koupi stejně namám, ale proto do nich ještě nemusím kopat či psát báboly typu koupil bych si Landrovera. Jo - tak možná od Matchboxu v scale 1:24.

Ale kdepak, je to jak je nahoře, turbo diesel injektion. pro tvojí informaci se TDI používalo už pro staré nepřímovstřikové diesely.
Konečně systém CR je už zase také nepřímovstřikový, nebo´t vstřikovací čerpadlo nestříká přímo do válce jako u PD, ale do společného rozvodu ke všem válcům, teprve tak jsou vstřikovací trysky. Tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.03.2008 12:45, RE: děkuji, asi ne
anonym napsal:
No,nevím,tohle si koupí jen zakomplexovaný frajírek který ho má malého a tak si dodá sebevědomí velkým autem.A stejně v tom vidí člověk z 90% jen blond barbíny typu blbka Kateřina Brožová...
Nepřipadám si jako zakomplexovanec, přirození rozhodně nemám malé a přesto jsem o Q7 silně uvažoval, s motorem 4.2 benzín a vzduchovým podvozkem. Nevidím důvod se stydět za to že se mi líbí, že mě fascinuje zvuk osmiválce, ani za to že na takovéhle auto mám. A na rozdíl od většiny přispěvatelů do diskuzí se podepíši. Koupil jsem si jiné SUV, prostě jen proto že se mi tato auta líbí. A že to bere 15 litrů na sto? To je snad můj problém, ne? Vy, co kritizujete, jste mi na něj nepřidali, a na benzín mi také nedáte. Pochopte už prosím že jsou i tací lidé kteří si koupí auto jen a jen podle vkusu, tací co nepřemýšlí jestli to ´´žere´´ deset nebo dvacet, tací co nemají zapotřebí léčit si nějaký komplex nebo zvětšovat ego. Jsem vděčný všem kteří mají auta co se liší, aspoň není na silnicích nuda a je i za čím se ohlédnout.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.