0
zpět
 

diskuze k tématu: Nové Audi A1 - první dojmy

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 13:15, Foto
První 4 fota nejsou A1 ale R8.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 13:24, Chrochta?
Nepochopím, proč se do malých aut určených primárně do města dávají naftové motory. Nehledě k tomu, že to auto bude hódně drahé. To je jak Polo TDi - to mi prostě hlava nebere. Malej motorek se v malým autě rychle ohřeje a do města je výkonný dostatečně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 14:20, RE: Chrochta?
David V napsal:
Nepochopím, proč se do malých aut určených primárně do města dávají naftové motory. Nehledě k tomu, že to auto bude hódně drahé. To je jak Polo TDi - to mi prostě hlava nebere. Malej motorek se v malým autě rychle ohřeje a do města je výkonný dostatečně.
To je špatně položená otázka. Dobře položená otázka je proč si to ti lidé kupují v dehtu. A že jich není málo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 14:32, RE: Chrochta?
Valnoha napsal:
To je špatně položená otázka. Dobře položená otázka je proč si to ti lidé kupují v dehtu. A že jich není málo
Jenže na tuhle otázku já odpověď znám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 16:25, RE: Chrochta?
David V napsal:
Jenže na tuhle otázku já odpověď znám.
Já teké: neznalost... ;o)
Jen člověk neznalý si do města koupí moderní diesel, tedy v dnešní době s filtrem pevných částic, který se tímto "týráním" v městském provozu zasí*á asi jako velbloud během pouštní bouře :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.03.2010 17:47, Hezká...
...3 dvéřová Fábie. V dehtu to ale asi bude jezdit za panáka na 100 km. Myslím, že u koncernu by měli začít uvádět spotřebu TDI vztaženou k délce rovníku, jinak se brzo v těch desetinných nulách u spotřeby na 100 km ztratíme.
Zároveň už víme, jak bude vypadat příští generace Seatu Ibiza. BraVWo koncern.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.03.2010 12:55, Opravdu super?
ad 1) Divím se, že najednou u Audiny autorovi nevadí tvrdý plasty na přístrojovce.
ad 2) Design zase taková bomba není (Mazda 3 a BMW 1 je hezčí).
ad 3) V podstatě v ČR to budou zbohatlíci kupovat pro své paničky a milenky, takže toto auto jde mimo mě.
ad 4) Mini to je styl života a to Audi nikdy nebude, protože bílé límečky co v Audinách jezdí nikdy svůj styl života nebudou mít (mít co nejvíce prachů to určitě styl života není).
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.