0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi Allroad Quattro - Pro dálnice i polní cesty

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 10:08, Krasavec
Tak jak se mně ještě nedávno nelíbily kombiky, tak tenhle mě dostal a určitě si ho časem koupím. Co se týká motoru, tak 2,5Tdi s 132kW je už o poznání lepší než bývalá 110kW, takže jesná volba pro 2,5. Škoda ale je, že nový allroad musel uvolnit místo Q7, takže už je více určen na provoz na silnicích než model vycházející z C5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 13:06,
nemáte někdo zkušenost s autobazarem www.kupskodu.cz???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 13:52, RE: bez předmětu
anonym napsal:
nemáte někdo zkušenost s autobazarem www.kupskodu.cz???
Když jsem na podzim sháněl auto, tak se mně tam líbila jedna Octavie, která mělo strašně málo km na Tdi. Tak jsem tam poslal známého, který kousek bydlel a nakonec jsem se na ni nejep podívat ani osobně, protože byla v hodně dobitá. Ale osobně jsem tam nebyl, takže bych nechtěl dělat definitivní soud podle 1 auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 15:03,
dost hrozna problemy na take nove auto. To si fakt normalny clovek nemoze dovolit zivit.... :((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 17:00, RE: bez předmětu
meky napsal:
dost hrozna problemy na take nove auto. To si fakt normalny clovek nemoze dovolit zivit.... :((
Subaru Legacy vo verzii Outback. Chystá sa pre neho 3.0 turbodiesel boxer. Určite to bude super voľba, lepšia ako nejaký prezlečený
VW ktorý sa hraje na luxusné auto...O spoĺahlivosti subaru oproti Audi namá ani cenu diskutovať.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 18:35, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Subaru Legacy vo verzii Outback. Chystá sa pre neho 3.0 turbodiesel boxer. Určite to bude super voľba, lepšia ako nejaký prezlečený
VW ktorý sa hraje na luxusné auto...O spoĺahlivosti subaru oproti Audi namá ani cenu diskutovať.
Typicky novy styl automobilek typu: Nejvice penez ze zakaznika vyrazime v servisu, anebo ho prinutime, aby si po dvou letech koupil nove auto. Aut plne neuveritelnych kurvitek. Co je to za zkurveny motor, kteremu se vydrou vacky a znehodnoti pritom hlavu za 150 000 km. Co to je proboha za materialovy ausus. Tohle ma byt nejaky naskok diky technice?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 18:52, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Subaru Legacy vo verzii Outback. Chystá sa pre neho 3.0 turbodiesel boxer. Určite to bude super voľba, lepšia ako nejaký prezlečený
VW ktorý sa hraje na luxusné auto...O spoĺahlivosti subaru oproti Audi namá ani cenu diskutovať.
v souvislosti s Outbackem od Subaru bych upozornil že to od Audi zase tak bezkonkurenční nápad nebyl když Outback přišel na trh už v roce 1995...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.11.2006 11:46, Spolehlivost
Figo napsal:
v souvislosti s Outbackem od Subaru bych upozornil že to od Audi zase tak bezkonkurenční nápad nebyl když Outback přišel na trh už v roce 1995...
No Subaru je Subaru,ale náhradní díly na Outbacka jsou cenově na stejné úrovni jak u Allroadu.I když se spolehlivostí je na tom asi lépe Outback,ale i tak jsou to oba vozy pro bohatší klientelu. Taky jsem vybíral mezi nima a nakonec jsem si koupil Octavii 4x4 combi 1.8T a nelituji !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.11.2006 20:06, audi
Teda o tomto aute som si doteraz myslel, ze je to celkom brut...Ale vidím, že po tejto recenzii by som do neho určite nešiel. v podstate si ani neviem predstavit cloveka, co si kupuje ojetinu takehoto typu. Ked uz tak nove a na firmu, po skonceni lizingu by uz aj islo het. Riziko ze sa daco dokuruje je naozaj privelke. Myslim, ze od urcitej cenovej hranice (u mna je to povedzme 400-500 tis.) sa uz asi ani neoplati kupovat ojetina, ale radsej nove. Opakujem, naozaj neviem kto by si to kupoval na sukromne ucely za posledne nasetrene peniaze...(vlastne tak sa nema kupovat ziadne auto, ale toto uz vôbec nie)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.