0
zpět
 

diskuze k tématu: Představujeme nové Audi A3 Sportback

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.09.2012 13:26, Ha , ha
Audi A3 Sportback s 1.6 TDi se spotřebou 3,7 nebo kolik ltr/100 km. A kde je ten sport s dejchavičným chrochtem?
Jo a dtto pro 1.2 TSi.
O sportovním autě bych začínal mluvit až v okamžiku, kdy bych měl třeba poměr cca 1 kůň/méně než 6 kg jen v souvislosti s motorem o ostatním ani nemluvě.
Unikl mi nějaký bebefit tohoto stroje?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.09.2012 15:17, RE: Ha , ha
David V napsal:
Audi A3 Sportback s 1.6 TDi se spotřebou 3,7 nebo kolik ltr/100 km. A kde je ten sport s dejchavičným chrochtem?
Jo a dtto pro 1.2 TSi.
O sportovním autě bych začínal mluvit až v okamžiku, kdy bych měl třeba poměr cca 1 kůň/méně než 6 kg jen v souvislosti s motorem o ostatním ani nemluvě.
Unikl mi nějaký bebefit tohoto stroje?
Je to Golf pro ty, co chtějí Audi, a to za peníze, za které by Golf byl neprodejný. To je benefit tohoto stroje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.09.2012 22:51, RE: Ha , ha
David V napsal:
Audi A3 Sportback s 1.6 TDi se spotřebou 3,7 nebo kolik ltr/100 km. A kde je ten sport s dejchavičným chrochtem?
Jo a dtto pro 1.2 TSi.
O sportovním autě bych začínal mluvit až v okamžiku, kdy bych měl třeba poměr cca 1 kůň/méně než 6 kg jen v souvislosti s motorem o ostatním ani nemluvě.
Unikl mi nějaký bebefit tohoto stroje?
Petr-Tipcars: Aniž bych rozporoval to, co říkáš o této Audi, tak podle mne existuje hafo sportovních aut s horším poměrem koně/kilogramy, než je těch uváděných 6kg na koně. Bral bych auto jako celek a nevyvozoval závěr z jedné, byť velmi důležité hodnoty. Nedávno jsem si dal tu práci a počítal ten poměr u Swift Sport II. Bylo to něco přes 7kilo na koně. Podle mne je například Swift Sport II auto, které se v rámci možností velmi blíží pojmu sportovní auto...Jinak Audi lze pochválit minimálně za jednu věc, snížilo váhu a to celkem fest.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.