0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi 100 doutník

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 08:11, STK
Fuj. Rezavý sračky. Pryč s něma. Sebrat techničáky. Nebezpečný. Přitvrdit STK !!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 08:43, RE: STK
Frnda napsal:
Fuj. Rezavý sračky. Pryč s něma. Sebrat techničáky. Nebezpečný. Přitvrdit STK !!!!!!!!
ne vse stare je spatne! pokud je vuz v dobrem stavu a projde legalne STk(coz odhaduju dle fota uplne bez problemu) neni duvod aby takovyto prekrasne parostroje nejezdily!!!! ja osobne mam tento vuz taky rad a libi se mi, mslim ze daleko nebezpecnejsi je o 10 let novsi BMw s porouchanyma brzdama..ktery neprosel STK legalne...

Vas nazor hodnotim jako nazor hlupaka...

pro autora: chtelo by to se v clanku trosku vic rozepsat.- psal jste ze jste nechal vse vymenit - pripiste treba ceny ND ,cenu servisu,dostupnost ND,spotrebu..atd...jinak doutnik je pro me posledni pekna audina.. at to dobre slouzi!!!
zdar!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 12:46, RE: STK
Frnda napsal:
Fuj. Rezavý sračky. Pryč s něma. Sebrat techničáky. Nebezpečný. Přitvrdit STK !!!!!!!!
Je videt ze nejak nevite asi o cem mluvite..........po nasich silnicich se pohybuje spousta vozidel ktere jsou po tezke havarii. A oprava: v nasich koncinach dosti oblibena oprava......svarit auto treba ze tri kusu a to nikomu nevadi!!!! A to jsou teprve pojizdne "rakve". Dulezeite je ze ma krasny cerveny lak a spousta spojleru, ale ze jede tzv. psim chodem (auto je ctyrstope) a do prave a leve zatacky jede jinak to uz je v poradku???? A co teprve kdyz takove auto naboura......deformace urcite bude uplne jina nez by mela byt!!!
Myslim si ze takhle stara Audi v dobrem stavu je mnouhem bezpecnejsi nez mnohdy pekne vypadajici nove auta.
A bohuzel ne vsichni maji na to aby si poridili nove auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 18:22, RE: STK
Nowas napsal:
Je videt ze nejak nevite asi o cem mluvite..........po nasich silnicich se pohybuje spousta vozidel ktere jsou po tezke havarii. A oprava: v nasich koncinach dosti oblibena oprava......svarit auto treba ze tri kusu a to nikomu nevadi!!!! A to jsou teprve pojizdne "rakve". Dulezeite je ze ma krasny cerveny lak a spousta spojleru, ale ze jede tzv. psim chodem (auto je ctyrstope) a do prave a leve zatacky jede jinak to uz je v poradku???? A co teprve kdyz takove auto naboura......deformace urcite b...
Přesně tak, to že je auto staré, neznamená že je vrak!
A veřím tomu, že mnoho starších Škodovek je v horším stavu než tato Audi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 19:11,
Souhlas se vším co je psáno zde,ale jen jedna připomínka bylo tady psáno poslední dobrá audina,Podle mě je poslední audina100/A6,litinový podvozek,vzadu klasická tuhá náprava,pro mě nezničitelný auto,ješte ve spojeni s 5 válcem 2,5TDI,švára dováží auta není problém tuhle audinu s 400000 km,a šlape jak hodinky,jasně klasická údržba,ale nic neobvyklýho!!ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 21:26, RE: STK
falco napsal:
Přesně tak, to že je auto staré, neznamená že je vrak!
A veřím tomu, že mnoho starších Škodovek je v horším stavu než tato Audi.
Hlavne nekdo nezapomente rypnout do skodovek. Stare skodovky se nelepi ze tri vraku, jak se jednou naboura tak jde do srotu, nikomu se nevyplati to spravovat. Naopak spousta starych skodovek je v mnohem lepsim stavu nez mnoho ojetych zahranicnich aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 21:43, RE: STK
kdoasi napsal:
Hlavne nekdo nezapomente rypnout do skodovek. Stare skodovky se nelepi ze tri vraku, jak se jednou naboura tak jde do srotu, nikomu se nevyplati to spravovat. Naopak spousta starych skodovek je v mnohem lepsim stavu nez mnoho ojetych zahranicnich aut.
Myslim, ze falco mel na mysli i novejsi Skodovky nez jen 105/120 ... spis takove Favority/Formany, Felicie a starsi Octavie ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 22:27, RE: STK
kdoasi napsal:
Hlavne nekdo nezapomente rypnout do skodovek. Stare skodovky se nelepi ze tri vraku, jak se jednou naboura tak jde do srotu, nikomu se nevyplati to spravovat. Naopak spousta starych skodovek je v mnohem lepsim stavu nez mnoho ojetych zahranicnich aut.
Do 105ky za par tisic si sedne jen blazen. Jakekoliv jine trosku lepsi stare auto udela ze Skodovky pri havarii par pomackanych plechu a ridic prijde v lepsim pripade o nohy. A spotreba je stejna jako u 2.0 z devadesatych let.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.02.2006 00:23, RE: STK
Jan Baránek napsal:
Do 105ky za par tisic si sedne jen blazen. Jakekoliv jine trosku lepsi stare auto udela ze Skodovky pri havarii par pomackanych plechu a ridic prijde v lepsim pripade o nohy. A spotreba je stejna jako u 2.0 z devadesatych let.
Tak s tou spotřebou bych souhlasil a s bezpečnosti jakbysmet !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.02.2006 08:38, RE: STK
wokis napsal:
ne vse stare je spatne! pokud je vuz v dobrem stavu a projde legalne STk(coz odhaduju dle fota uplne bez problemu) neni duvod aby takovyto prekrasne parostroje nejezdily!!!! ja osobne mam tento vuz taky rad a libi se mi, mslim ze daleko nebezpecnejsi je o 10 let novsi BMw s porouchanyma brzdama..ktery neprosel STK legalne...

Vas nazor hodnotim jako nazor hlupaka...

pro autora: chtelo by to se v clanku trosku vic rozepsat.- psal jste ze jste nechal vse vymenit - pripiste treba ceny ND ,cenu ser...
Ty jsi hlupák ty blbko. Našetři si na pořádný auto a ze šrotama na silnici nelez. Tam už nejde jenom o tvoje zdraví. Na pistoli musíš mít zbroják, ale starou sračku ti za pětikilo na silnici pustí každej úplatnej šmejd z STK ! Tak klid !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 07:51, RE: STK
Frnda napsal:
Fuj. Rezavý sračky. Pryč s něma. Sebrat techničáky. Nebezpečný. Přitvrdit STK !!!!!!!!
Promin,ale jsi hlupak...Audi 100 ma od r.87 plne pozinkovanou karoserii, tudiz o korozi nemuze byt ani rec!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 11:57, RE: STK
anonym napsal:
Ty jsi hlupák ty blbko. Našetři si na pořádný auto a ze šrotama na silnici nelez. Tam už nejde jenom o tvoje zdraví. Na pistoli musíš mít zbroják, ale starou sračku ti za pětikilo na silnici pustí každej úplatnej šmejd z STK ! Tak klid !
..tvůj pohled je trochu zkreslený. koupil jsem "doutník" v 95r.,měl tehdy 6let. najel jsem 200tis.km. nikdy jsem neměl problémy,kromě pár věcí, které musíš vrazit i do mnohem novějších aut. výměna volnoběžky startéru-600kč, čepy řízení, tlumiče, kotouče, obložení a snad ještě pár drobností. jezdil jsem luxusně, pohodlně a spolehlivě. vše záleží na stylu jízdy a jak auto udržuješ. když mě jeden blb vykopnul do škarpy, omotal jsem se o sloup. auto bylo na odpis, ale kabina zústala téměř bez poškození. neměl jsem ani modřinu!..
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.