0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Brera 3,2 V6 JTS 4x4 - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 08:27, BRERA
Jako bonbon...nerozbalený...cucat... Hezké... 100 bodů... Hold u tohoto auta by se snad asi nikdy majitel na ukazatel spotřeby nepodíval. Asi yb nebyl úplně normální... Ale ta 10 je pěkná... To už není tak zlé... Stejně se musí jezdit už podle předpisů... A tu spotřebu, co budeš mít na okruhu...to ti může být jedno... Takže? Bravo Brera, bravo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 09:08, Bera? Radsej nie...
No, neviem neviem, ja by som radsej jak toto nie prilis vzhladne monstrum zobral Alfa GT, pri rovnakej motorizacii vzhladom na nizsiu vahu zozerie menej, ma lepsie jazdne vlastnosti a urcite omnoho lepsie vyzera. Brera mi pripada tak trochu ako zbytocne auto, sportak to nieje, na to je prilis tazke a na limuzinu ma malo miesta pre pasazierov. Predok ma sportovy a dravy look, zadok vyzera jak prerobeny VW golf. Alfa Romeo GT je rozhodne podarenejsi automobil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 09:47, cena
Je to krasavice, ale ta cena?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 09:49, RE: cena
Andrew napsal:
Je to krasavice, ale ta cena?
Myslím že pokud si to srovnáš s konkurencí, tak ta cena je přijatelná. Za meloun je to krásný auto v plné palbě...Běž se na to kouknout naživo - vypadá to o dost lépe, než na fotkách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 10:00, RE: cena
Yeti napsal:
Myslím že pokud si to srovnáš s konkurencí, tak ta cena je přijatelná. Za meloun je to krásný auto v plné palbě...Běž se na to kouknout naživo - vypadá to o dost lépe, než na fotkách.
Za meloun mas aj lepsie vozy, dokonca aj Brerakiller z tej istej stajne - GT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 10:18, ŠKODA...
AKORÁT MĚ SERE,ŽE GM DODÁVÁ SPOL.DÍLY A TÍM SE PODLE MĚ VYTRÁCÍ INDIVIDUALITA ALFINY,TŘEBA TEN MOTOR,NA TEN BYLA RADOST SE JEN DÍVAT,CHROMOVANÝ KOLÍNKA NO PROSTĚ KRÁSA A TED OBYČ.PLAST.A NEVIM CO JE NA TOM PRAVDY,ŽE PREJ TED CO DODÁVA GM SPOL.DÍLY NENÍ TA 3,2 TAK VÝBUŠNÁ JAKO DŘÍVE.VIZ WWW.AUTO.CZ ALFA ROMEO GT 3,2V6,JE TAM VIDEO PROSTĚ BOMBA AAAAAAACHCHCHCHCHCHC TEN MOTOR A ZVUK .....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 10:24, RE: ŠKODA...
DEKTR1 napsal:
AKORÁT MĚ SERE,ŽE GM DODÁVÁ SPOL.DÍLY A TÍM SE PODLE MĚ VYTRÁCÍ INDIVIDUALITA ALFINY,TŘEBA TEN MOTOR,NA TEN BYLA RADOST SE JEN DÍVAT,CHROMOVANÝ KOLÍNKA NO PROSTĚ KRÁSA A TED OBYČ.PLAST.A NEVIM CO JE NA TOM PRAVDY,ŽE PREJ TED CO DODÁVA GM SPOL.DÍLY NENÍ TA 3,2 TAK VÝBUŠNÁ JAKO DŘÍVE.VIZ WWW.AUTO.CZ ALFA ROMEO GT 3,2V6,JE TAM VIDEO PROSTĚ BOMBA AAAAAAACHCHCHCHCHCHC TEN MOTOR A ZVUK .....ZDAR
presne tak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 18:21, RE: ŠKODA...
bubu napsal:
presne tak...
No bacha na to, Alfácký motor to není od původu,a le od původu je to Holdena Alfa ho překopala, takže ej to výborný motor!!!
Překopaný golf?
Tak to byl vtip století. Tvarově, designově je to krasavice. A GT? Je to taky nádhera, ale pčece jenom je to jiné auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.07.2006 18:46, RE: ŠKODA...
wolff napsal:
No bacha na to, Alfácký motor to není od původu,a le od původu je to Holdena Alfa ho překopala, takže ej to výborný motor!!!
Překopaný golf?
Tak to byl vtip století. Tvarově, designově je to krasavice. A GT? Je to taky nádhera, ale pčece jenom je to jiné auto.
JASAN ALE SHODNEME SE NA TOM,ŽE TED TO NENI CO TO BYVALO.JA OSOBNE NEMUZU PREKOUSNOUT TEN,BYT JEN BLBEJ KRYT MOTORU,PROSTE TY CHROM.KOLINKA TO NEMELO CHYBU...........ZDAR
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.